Martwego Mateusza S. znaleźli policjanci

i

Autor: Policja

Mateusz S. zaginął w Piasecznie. Jego ZWŁOKI znaleziono w BMW

2020-06-07 8:11

Mateusz S. zaginął tydzień temu; ostatni raz był widziany w nocy z niedzieli na poniedziałek wcześnie rano w Piasecznie. Policja znalazła jego zwłoki w BMW w Lipówkach. Samochód był zaparkowany przy drodze krajowej. Trwa dochodzenie.

Policja z Radomia potwierdza; w sobotę (6 czerwca) przy drodze krajowej nr 17 w samochodzie marki BMW znaleziono zwłoki młodego mężczyzny - Mateusza S., zaginionego tydzień wcześniej. Miał 29 lat.

Około godz. 14:45 otrzymaliśmy zgłoszenie, że przy drodze krajowej nr 17 w Lipówkach stoi samochód marki BMW. Na miejscu policjanci ujawnili zwłoki młodego mężczyzny [...] potwierdzam, że to zaginiony Mateusz S. 

- przekazuje mł. asp. Aleksandra Calik, cytowana przez portal egarwolin.pl.

Mateusz S. zaginął w Piasecznie. Jego zwłoki znaleziono w samochodzie

Z ustaleń portalu wynika, że mężczyzna ostatni raz był widziany w Piasecznie z niedzieli na poniedziałek w okolicach 5.00 rano. Aktywność jego telefonu wskazywała Garwolin jeszcze w poniedziałek rano. Mężczyzna miał się oddalić samochodem marki BMW, a jego zaginięcie zgłosiła rodzina. Wstępnie mówi się, że śledczy wykluczył już możliwość udziału osób trzecich.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE