Jasnowidz z Człuchowa podjął wyzwanie i rapuje w #Hot16Challenge2

i

Autor: youtube Jasnowidz z Człuchowa podjął wyzwanie i rapuje w #Hot16Challenge2

Jasnowidz ujawnia PRZERAŻAJĄCĄ prawdę! Posłuchaj, o czym rapuje w #Hot16Challenge2

2020-06-06 11:55

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, znowu nas zaskoczył! Tym razem podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #Hot16Challenge2. Jednak to nie jest zwykły tekst, zwykły rap - to wizja obnażająca przerażającą prawdę o tym, co się wokół nas dzieje.

Zaskoczeni? Trudno się dziwić: Krzysztof Jackowski nie kojarzył się do tej pory ze śpiewaniem, a tym bardziej - z rapowaniem. A jednak przyłączył się do akcji #Hot16Challenge2 i podjął wyzwanie. Jak wiadomo chodzi w niej o to, aby napisać 16 wersów o rzeczywistości, potem je zarapować, a nagranie wrzucić do sieci. Cel szczytny - zbiórka pieniądze dla medyków, na walkę z koronawirusem.

Krzysztof Jackowski: TO zacznie się już w czerwcu!

Ale tekst, który powstał, może słuchaczy naprawdę przerazić. Bo w kilku słowach jasnowidz z Człuchowa ujawnił koszmarną prawdę o świecie i o tym co się teraz dzieje. Już mroczny beat może niepokoić, ale zaczyna się normalnie:

Widzę jasno, dzień za dniem, widzę to, co mogę chcieć
Słyszę tylko, choć nie powinienem
Udowadniam dzień za dniem, że idei jesteś cieniem
Duchem jesteś, nie tylko człowiekiem
I tłumaczę dla Was świat, choć go nie rozumiem sam
Trzecie oko każdy ma. I serce.

Tak rapuje Krzysztof Jackowski, wyjaśniając, kim jest i co robi. Pokazuje swoje miejsce na tym świecie. A przy okazji sugeruje, że każdy mógłby być taki, jak on. Musi tylko wsłuchać się w siebie, w swoje serce. I poprzez serce owym "trzecim okiem" oglądać rzeczywistość.

Protesty pod amerykańską ambasadą w Warszawie! Zobacz dlaczego!

Jednak to, co najważniejsze, a zarazem najbardziej przerażające, pojawia się chwilę później. Zaledwie kilka słów, a jednak mogą wstrząsnąć i wywrócić świat do góry nogami!

Zapytasz co jeszcze? Odpowiem - przestrzeń
Historia skłamana, pandemia wyssana
I wolność zabrana. Co jeszcze...
To wszystko to przestrzeń. Czego nie rozumiesz jeszcze?

Strażnicy nie mieli łatwego zadania: potrzebowali pomocy serwisanta!

Zaledwie siedem słów - historia skłamana, pandemia wyssana i wolność zabrana - zmusza, by zupełnie inaczej spojrzeć na wszystko, co się dzieje wokół! Jeżeli się w to wsłuchać i wczytać, wszystko staje się jasne. Pandemia jest nieprawdą, a celem tej zakłamanej, nieprawdziwej historii jest zniewolenie nas i odebranie swobody! 

Czyż "ograniczenia związane z epidemią koronawirusa" nie są właśnie takim ograniczeniem? A na dodatek nie wiadomo, kiedy rząd zamierza je zlikwidować! - Czego nie rozumiesz jeszcze? - pyta retorycznie Jackowski.

Biskup nie ma wątpliwości, czy w Boże Ciało procesja powinna przejść ulicami Warszawy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Dzielnicowy z Płońska podjął wyzwanie #Hot16Challenge2!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE