Krzysztof Jackowski

i

Autor: Przemysław Szyszka

POTWORNA przepowiednia słynnego jasnowidza! TO się zacznie już w czerwcu!

2020-05-26 16:45

Krzysztof Jackowski mówi wprost – pandemia to wstęp do prawdziwego koszmaru! Protesty w Warszawie, być może stan wyjątkowy i… coś, co naprawdę przeraża. Słowa, które wypowiada jasnowidz z Człuchowa wywołują ciarki. Czy czeka nas to, czego tak bardzo boimy się od wielu lat? Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń.

Jasnowidz z Człuchowa – człowiek, który nie raz przewidział, co wydarzy się w przyszłości. Choć niektórzy podchodzą do jego przepowiedni sceptycznie, nie można mu odmówić trafności w prognozach wydarzeń. Nie kto inny, a właśnie Krzysztof Jackowski przewidział, że karierę Rafała Trzaskowskiego zmieni kobieta. Na kanwie ostatnich wydarzeń związanych ze zmianą kandydata KO na prezydenta RP, wiemy że był to strzał w dziesiątkę. Podobnie jak wówczas, kiedy słynny jasnowidz przepowiedział Warszawie ogromną suszę. Nie da się ukryć, że przejść obojętnie wobec słów Krzysztofa Jackowskiego, to jak nie słuchać ostrzeżeń. A one są poważne. Niedawno jasnowidz mówił o tym, że rząd, który zasiada przecież w stolicy, ogłosi jakiś stan. - Cały czas mam odczucie, że w planie jako element awaryjny, jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu. To nie musi być stan wyjątkowy, ani wojenny. Choć może to być taki stan – przyznał Krzysztof Jackowski.

ZŁOWIESZCZE słowa słynnego jasnowidza! TO, co wydarzy się w Warszawie budzi GROZĘ!

Przeglądasz setki ogłoszeń i nie znajdujesz wymarzonego mieszkania?

Teraz słowa jasnowidza są jeszcze mocniejsze. Zwłaszcza, że to co ma się wydarzyć, wydarzy się już niebawem! - Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle – przepowiada jasnowidz. - To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlaczego? Jak? Przecież było tak spokojnie? - dodaje Krzysztof Jackowski. Te słowa mogą naprawdę przerażać. Tym bardziej, że jeśli słowa słynnego jasnowidza z Człuchowa się sprawdzą, zostało nam niewiele czasu do dni, które zmienią wszystko. 

SZOKUJĄCE ostrzeżenie słynnego JASNOWIDZA! TO się zaczęło! Krzysztof JACKOWSKI przyznaje, że sam bardzo SIĘ BOI!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)

Więcej o wizjach Krzysztofa Jackowskiego w książce, którą można już zamawiać TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski

i

Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany