STRASZNA przepowiednia słynnego JASNOWIDZA dla Warszawy! Jego WIZJA już się SPRAWDZA!

2020-04-27 8:43
Krzyszof Jackowski o Warszawie
Autor: SUPER EXPRESS (2) Krzyszof Jackowski o Warszawie

Krzysztof Jackowski od lat przepowiada przyszłość. Jego wizje niejednokrotnie okazywały się rzeczywistością. Czy tym razem będzie podobnie? Już teraz widać, że najprawdopodobniej tak!

Słynny jasnowidz z Człuchowa wielokrotnie mówił, co czeka warszawiaków. Wiele z jego przepowiedni sprawdzało się dosłownie kilka dni po tym, jak ją przekazał. Krzysztof Jackowski bardzo często potrafił wskazać, co wydarzy się w stolicy i jakie będą tego skutki. A nie da się ukryć, że mieszkańcy Warszawy żyją teraz w strachu i zastanawiają się, co przyniesie przyszłość. A ta nie rysuje się zbyt różowo. Pandemia koronawirusa, która zdaje się nie tracić na sile, a wręcz pochłania coraz więcej ofiar sprawia, że normalność przestała istnieć. Warszawiacy boją się więc o swoje życie i zdrowie. Do tego dochodzi strach przed utratą pracy lub znacznym obniżeniem dochodów. Jak się okazuje to nie jest jedyne zmartwienia mieszkańców stolicy.

Potrzebujesz dodatkowych środków? Tutaj kurierami mogą być zwykli kierowcy. O co chodzi w Getthebox i jak dołączyć?

ZAMKNĄ Warszawę?! Słynny jasnowidz mówi, co SIĘ STANIE

O tym, co może nas czekać, Krzysztof Jackowski mówił na łamach „Super Expressu” już w lutym i wygląda na to, że znów się nie pomylił. - Mam wrażenie, że w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły - powiedział wówczas w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski. Jasnowidz przepowiadał też bardzo suche lato. Czy można przejść obojętnie wobec jego przepowiedni? Wygląda na to, że nie. Poziom Wisły dramatycznie spada każdego dnia. Już teraz policja ostrzega mieszkańców Warszawy, aby zachowali ostrożność, a jej władze apelują o rozsądne gospodarowanie wodą. Pojawiają się nawet pomysły, jak ratować stolicę przed dramatyczną suszą. Jeśli sytuacja meteorologiczna się nie poprawi, może dojść do największej suszy od 100 lat! 

Susza nadciąga do Warszawy! Zabraknie wody w kranach? [GALERIA]

Czym grozi susza w lasach?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Poniedziałkowy quiz z wiedzy ogólnej

Pytanie 1 z 10
Kolorów nie rozróżnia:

Więcej o wizjach Krzysztofa Jackowskiego w książce, którą można już zamawiać TUTAJ.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski - książka
Autor: Mat. prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE