ZAMKNĄ Warszawę?! Słynny jasnowidz mówi, co SIĘ STANIE

2020-03-19 11:19
Krzysztof Jackowski
Autor: Przemysław Szyszka

Odizolowanie stolicy zdaniem wielu, to dobre rozwiązanie, które mogłoby powstrzymać koronawirusa. Krzysztof Jackowski wie, czy tak się stanie. Koniecznie przeczytajcie!

Pandemia jest faktem i wielu specjalistów nie ma wątpliwości, że stolica powinna zostać zamknięta. Zdaniem Krzysztofa Domareckiego, prezesa zarządu Grupy Selena, jednej z największych polskich firm działających w Chinach, to najlepsze rozwiązanie. Takie działania przyniosły sukces właśnie w Chinach. Super Express zapytał więc Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa czy rzeczywiście stolica zostanie zamknięta?

Czy KORONAWIRUS zamknie metro? Co dalej z budową?

- Koronawirus w Azji zrobił tragedię, ale nie zrobił spustoszenia. Tam pandemia się już kończy. My już wiemy z czym on się wiąże. I na pewno on nie spowoduje żadnego kataklizmu i żadnego końca świata. Oczywiście trzeba zachować środki ostrożności. Przy zwykłej grypie też się trzeba przecież chronić. Czy stolica zostanie zamknięta? Myślę, że nie - przepowiada Krzysztof Jackowski. 

Katastroficzny film z wymarłych ulic Warszawy! Wywołuje ciarki... [ZOBACZ WIDEO]

Zdaniem jasnowidza nie obędzie się jednak bez restrykcji. - Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte. Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać – prorokuje jasnowidz z Człuchowa.

KORONAWIRUS dodatkowo zmienia rozkład jazdy Kolei Mazowieckich! [INFORMATOR]

Koronawirus w Warszawie? Akcja służb w wojewódzkim szpitalu zakaźnym na Woli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE