Mazowieckie. Nie żyje zasłużony strażak. Wiesław Gawłowski miał 63 lata

i

Autor: Stefan.p21/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Nie żyje strażak Wiesław Gawłowski, niezwykle zasłużony dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Boglewicach pod Grójcem, zdj. ilustracyjne

Mazowieckie. Nie żyje zasłużony strażak. Wiesław Gawłowski miał 63 lata

2021-12-20 16:00

Nie żyje strażak Wiesław Gawłowski, niezwykle zasłużony dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Boglewicach pod Grójcem. Mężczyzna zmarł w wieku 63 lat. Był współbudowniczym remizy OSP w Boglewicach i wieloletnim członkiem straży pożarnej. Koledzy wspominają go jako "bezinteresownego społecznika i człowieka z sercem na dłoni, którego brak będzie zawsze im doskwierał".

Mazowieckie. Nie żyje zasłużony strażak. Wiesław Gawłowski miał 63 lata

Nie żyje strażak Wiesław Gawłowski, zasłużony dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Boglewicach pod Grójcem druh. Mężczyzna był jej byłym prezesem i wieloletnim członkiem straży pożarnej. Jak informują jego koledzy na swoim profilu facebookowym, zmarły strażak był ponadto współbudowniczym remizy OSP w Boglewicach. W pamięci druhów pozostanie jako "bezinteresowny społecznik i człowiek z sercem na dłoni, którego brak będzie zawsze im doskwierał". Pogrzeb Wiesław Gawłowskiego odbył się w poniedziałek 20 grudnia o godz. 11 w kościele w Boglewicach. Jak informuje Echodnia.eu, mężczyzna zmarł w środę 15 grudnia w wieku 63 lat.

Czytaj też: Płock. 24-latka zabiła męża, ale wyszła na wolność. Chodzi o dziecko!

Czytaj też: Koszmarny wypadek pod Solcem nad Wisłą! Nie żyje pasażer opla, 44-latkę zabrała karetka [ZDJĘCIA]

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Pogrzeb Jana "Zdziśka" - strażaka z Czernikowa, który zginął jadąc do pożaru

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki