Ogromny sukces na budowie metra

i

Autor: Metro Warszawskie wagon metra

Ogromny sukces na budowie metra. Trzaskowski właśnie pokazał film. Mieszkańcy będą zachwyceni

2020-12-22 11:53

Rafał Trzaskowski przekazał radosną nowinę. Ucieszą się z niej przede wszystkim warszawiacy korzystający z metra. Tarczy Elisabetta udało przebić się do szybu wydobywczego przy stacji Ks. Janusza! Co to oznacza dla mieszkańców stolicy?

Udało się!

Rafał Trzaskowski ogłosił ogromny sukces na budowie drugiej linii metra. Tarcza TBM Elisabetta przebiła się do korpusu stacji Ks. Janusza. Prezydent Warszawy zamieścił również w mediach społecznościowych obrazujący ten moment. "Mamy to! Ostatni odcinek metra z Bemowa na Wolę jest już wydrążony! Dziś w nocy tarcza Elisabetta przebiła się do szybu wydobywczego przy stacji Ks. Janusza" napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Ogromny sukces pomimo problemów

A mogło być bardzo niewesoło z budową drugie linii metra. Nie obyło się bez poważnych problemów. We wrześniu okazało się, że w związku z pandemią koronawirusa dochody miasta będą zdecydowanie niższe. Wówczas Urząd Miasta zadecydował o przesunięciu znacznej ilości inwestycji na kolejne lata. Na szczęście budowa linii M2 znalazła się wśród inwestycji priorytetowych i prac nie przerwano. Na domiar złego, wśród robotników pracujących przy budowie jesienią pojawiło się ognisko koronawirusa. Badaniom na obecność SARS-CoV-2 został poddany cały zespół TBM. Wówczas na moment wstrzymano rozruch drugiej tarczy TMB na Bemowie. Koniec końców mimo problemów, udało się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wydrążyć ostatni odcinek metra z Bemowa na Wolę!

Co zrobić, by choinka długo stała? Ogrodnik podpowiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają