Miał być sprzęt medyczny, był hazard i narkotyki. 24-latka w rękach policji

2021-11-25 20:26
Miał być sprzęt medyczny, był hazard i narkotyki. 24-latka w rękach policji
Autor: kpppiaseczno.policja.waw.pl Miał być sprzęt medyczny, był hazard i narkotyki. 24-latka w rękach policji

Kryminalni z Piaseczna trafili na trop nielegalnego hazardu w Górze Kalwarii. Przybytek znajdował się w... sklepie medycznym. Przynajmniej tak głosił baner zamieszczony na budynku. W środku zamiast sprzętu do rehabilitacji policjanci znaleźli jednak maszyny do grania i narkotyki. Wszystkim nadzorowała 24-letnia kobieta.

Lokalem zarządzała 24-letnia kobieta, która była zaskoczona wizytą policji w swoim "sklepie". Szybko okazało się, że nie ma pozwolenia na ustawione w lokalu maszyny do hazardu. Miała za to narkotyki. W etui na słuchawki i poduszce ukryła torebki foliowe z psychoaktywną substancją. - W lokalu zabezpieczono 2 tys. złotych w gotówce i porcje mefedronu - przekazała asp. Magdalena Gąsowska z policji w Piasecznie.

W związku z charakterem sprawy, włączyli się w to funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego. Celnicy zabezpieczyli nielegalne maszyny, a kryminalni narkotyki i pieniądze z nielegalnego procederu. - 24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Maszyny służąc do hazardu oraz rejestratory monitoringu zabezpieczyli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego, którzy przejęli tą sprawę. Młoda kobieta odpowie również za posiadanie środków odurzających - przekazała Magdalena Gąsowska.

Euro 2025 w Warszawie? Trzaskowski: To wizytówka dla miasta

Przestępcy chętne prowadzą nielegalne kasyna

Grupy przestępcze na ternie Mazowsza chętnie prowadzą tego typu biznes. Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło w listopadzie grupę przestępczą, która na wielką skalę oszukiwała skarb państwa. Mieli aż 33 maszyny do grania!

Sonda
Grałeś kiedyś w gry hazardowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE