Miętowy garbus stanął w ogniu na S8. Piękne auto spłonęło

2021-07-28 18:00

Kłęby czarnego dymu unosiły się po południu nad S8. Ten widok nie zwiastował niczego dobrego i mógł nie na żarty przerazić warszawiaków jadących właśnie tą trasą. Na wysokości zjazdu w al. Jerozolimskie w ogniu stanął miętowy garbus. Niewielkie auto płonęło jak pochodnia! Zdjęcia z miejsca zdarzenia przyprawiają o zimne dreszcze na ciele.

Potworny widok przeraził kierowców jadących przed godz. 15 trasą S8. Nad ulica unosiły się kłęby gęstego, czarnego dymu. Okazało się, że to samochód osobowy stanął w płomieniach na wysokości zjazdu w al. Jerozolimskie. Potwierdził to Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej policji. - Z pierwszych ustaleń wynika, że z niewyjaśnionych przyczyn doszło do zapalenia samochodu osobowego marki Volkswagen - przekazał policjant.

Miętowy garbus płonął jak pochodnia! Szalejący żywioł doszczętnie strawił niewielki samochód. Pożar objął cały pojazd. Z pięknego samochodu niewiele zostało. Zdjęcia z miejsce zdarzenia przyprawiają o dreszcze. Na szczęście strażakom udało się opanować sytuację. Obyło się też bez poszkodowanych. - W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał - przekazał Rafał Markiewicz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE