Miłosny trójkąt i atak nożem. Krwawe igraszki w apartamencie w centrum Warszawy

2021-10-24 15:25
Miłosny trójkąt i atak nożem. Krwawe igraszki w apartamencie w centrum Warszawy
Autor: Pixabay Miłosny trójkąt i atak nożem. Krwawe igraszki w apartamencie w centrum Warszawy

To naprawdę były krwawe miłosne igraszki. Dwóch mężczyzn postanowiło zabawić się w wynajętym apartamencie w centrum Warszawy. To miał być miłosny trójkąt. Panowie jednak najwyraźniej nie do końca byli zgodni, ponieważ w ruch poszedł nóż i polała się krew. Jeden z mężczyzn trafił na policję, drugi do szpitala.

Miały być miłosne uniesienia trojga dorosłych ludzi w centrum Warszawy. Zakończyło się krwawymi igraszkami a wynajętym apartamencie, gdy w ruch zamiast gadżetów erotycznych poszedł nóż.

Do krwawej jatki doszło w luksusowym apartamencie przy ul. Zgody. 37-latek i 33-latka  - obywatele Niemiec - zaprosili do wynajętego mieszkania 18-latka. Miał być upojny wieczór. Coś chyba jednak poszło nie tak, bo w środku nocy do apartamentu została wezwana policja.

- Do incydentu z udziałem noża doszło wśród dwóch mężczyzn. Młodszy dźgnął starszego - przekazał nam Robert Szumiata z policji w Śródmieściu. Młodszy mężczyzna, która sięgnął po nóż, trafił na komisariat policji, starszy - prosto do szpitala.

Jak udało nam się dowiedzieć, rana zadana 37-latkowi nie była głęboka i mężczyzna nie był długo hospitalizowany.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 22.10 (Goście: Marta Lempart - Strajk Kobiet oraz dr Mirosław Oczkoś - ekspert ds. wizerunku) Sedno Sprawy: Leszek Miller
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE