Mława. Nagła śmierć radnego Waldemara Borowskiego. To były dyrektor w starostwie powiatowym

2021-11-29 13:00
Mława. Nagła śmierć radnego Waldemara Borowskiego. To były dyrektor w starostwie powiatowym
Autor: Urząd Miasta Mława Nie żyje radny miejski z Mławy Waldemar Borowski. Zmarł nagle w wieku 67 lat.

Nie żyje radny miejski z Mławy Waldemar Borowski. Zmarł nagle w wieku 67 lat. Mężczyzna był znanym w regionie działaczem sportowym i społecznym, a mandat radnego pełnił nieprzerwanie od 2006 r. Mieszkańcy Mławy mogą pamiętać Waldemara Borowskiego jako wieloletniego dyrektora Wydziału Komunikacji w tamtejszym starostwie powiatowym i byłego prezesa Mławianki Mława.

Mława. Nagła śmierć radnego Waldemara Borowskiego. To były dyrektor w starostwie powiatowym

Nie żyje radny miejski z Mławy Waldemar Borowski. Jak informuje Nasza Mława, mężczyzna zmarł nagle w czwartek 25 listopada w wieku 67 lat. Mandat radnego pełnił nieprzerwanie od 2006 r. W tym czasie pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz członka Komisji Bezpieczeństwa i Komisji Budżetu. Borowski to również wieloletni dyrektor Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mławie, z którego odszedł na emeryturę 2 lata temu. Zmarły radny był również działaczem społecznym i sportowym, będąc w latach 2000-2001 prezesem klubu piłkarskiego Mławianka Mława. Jak informuje Nasza Mława, mężczyzna ponadto przez 13 lat w Zakładach Wytwórczych Urządzeń Wodociągowych w Mławie, a później w Rejonowym Urzędzie Pracy (obecnie: Powiatowy Urząd Pracy - przyp. red.).

- Rodzinie, Przyjaciołom oraz współpracownikom Waldemara Borowskiego składamy wyrazy głębokiego współczuciaLech Prejs – przewodniczący rady miasta wraz z radnymi, Sławomir Kowalewski – Burmistrz Miasta Mława, oraz pracownicy urzędu miasta - czytamy na stronie internetowej urzędu miasta w Mławie.

Czytaj też: Ciechanów. Koszmarna śmierć 33-latka! Co się stało w bloku przy Płockiej?

Czytaj też: Fatalny wypadek pod Sierpcem! Dwie kobiety nie żyją, dwie w szpitalu. Seat zmiażdżony przez tira

Sonda
Czy głosujesz w wyborach samorządowych?
Andrzej Wasilewski po śmierci Artura "Walusia" Walczaka: Trupów będzie więcej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE