Krzyk, kobieta

i

Autor: Pxfuel

Horror

Młoda kobieta siedziała na klatce w kałuży krwi. Miała poważną ranę ręki. Pomogli strażnicy miejscy

2022-08-18 22:30

Przeraźliwy krzyk młodej kobiety dochodzący wczesnym popołudniem z budynku przy ul. Marywilskiej zaalarmował przechodzącą akurat obok strażniczkę miejską. Gdy funkcjonariuszka weszła do środka na klatce schodowej zobaczyła siedzącą młodą kobietę w kałuży krwi. Okazało się, że ma poważną ranę ręki, która obficie krwawiła. Wszystko wskazywało na to, że uszkodzona została tętnica.

Przeraźliwy krzyk i kałuża krwi

Do tego przerażającego zdarzenia doszło około godziny 13.00, w ubiegły wtorek, 16 sierpnia. Strażniczka miejska, która przechodziła akurat przed budynkiem stojącym przy ul. Marywilskiej, usłyszała przeraźliwy krzyk młodej kobiety. Ponieważ po sąsiedzku mieści się posterunek straży miejskiej funkcjonariuszka wezwała pomoc i razem z kierownikiem referatu pobiegła do klatki schodowej, z której dochodził krzyk. Na pierwszym piętrze siedziała młoda dziewczyna z obficie krwawiącą raną ręki.

Uszkodzona tętnica - kobieta traciła przytomność

Strażnicy wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, a sami przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanej, która traciła przytomność w wyniku utraty dużej ilości krwi. Ponieważ wszystko wskazywało na to, że doszło do uszkodzenia tętnicy, na rękę rannej założono opaskę uciskową. Funkcjonariusze ułożyli kobietę w pozycji bocznej do przyjazdu karetki pogotowia. Ranna natychmiast trafiła do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci, którzy również zjawili się po chwili na miejscu.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Tragedia w Warszawie. Czterolatek zginął pod tramwajem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE