Młody motocyklista zginął na miejscu. Potworny wypadek w Siedlcach [ZDJĘCIA]

2021-07-21 14:08
Młody motocyklista zginął na miejscu. Potworny wypadek w Siedlcach
Autor: Andrzej Woźniak/Super Express Młody motocyklista zginął na miejscu. Potworny wypadek w Siedlcach

Mateusz C. miał tylko 25 lat. Choć nie miał prawa jazdy, pędził motocyklem w kolumnie innych jednośladów po ulicy Północnej w Siedlcach. Na ich trasie pojawił się ciemny ford. 25-latek uderzył w bok samochodu osobowego. Pomimo usilnych starań ratowników medycznych, mężczyzna zmarł. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już siedlecka prokuratura.

Do tych potwornych wydarzeń doszło kilka dni temu w Siedlcach. Grupa kilku osób jechała na motocyklach ulicą Północną. Wśród nich był też 25-letni Mateusz C., który uległ wypadkowi. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni motocyklista, jadąc ul. Północną uderzył w bok skręcającego w lewo forda, którym kierowała 59 letnia siedlczanka. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń - poinformowała kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Zobacz koniecznie: Spowiedź mordercy. Jakub zdradził, jak zabił swoją ukochaną 16-letnią Anię. Obecni na sali rozpraw nie wierzyli własnym uszom

Mateusz C. trafił do karetki pogotowia, gdzie lekarz przez ponad pół godziny walczył o jego życie. Niestety pomimo usilnych starań załogi karetki pogotowia nie udało się uratować życie młodego mężczyzny.

Motocykl po uderzeniu rozpadł się na wiele części.

Okoliczności wypadku bada siedlecka drogówka pod nadzorem prokuratora. Policjanci mówią, że wina w tym zdarzeniu może leżeć po obu stronach, bo kierująca fordem 59-letnia kobieta skręcając w lewo nie upewniła się, czy z tyłu nic nie jedzie, natomiast motocyklista wyprzedzał na skrzyżowaniu. Te wątpliwości rozwiąże na pewno biegły z dziedziny ruchu drogowego.

Sprawę bada już Prokuratura Rejonowa w Siedlcach. 

Sprawdź: Dzieciaczki były zmasakrowane. Kierowcy urwało nogi. Wstrząsająca relacja świadków wypadku w Grębiszewie

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE