Patryk D., influencer z TikToka, śmiertelnie potrącił inwalidę. Jaka gwiazda, taka jazda!

i

Autor: AC / Super Express Patryk D., influencer z TikToka, śmiertelnie potrącił inwalidę. "Jaka gwiazda, taka jazda!"

Patryk D., influencer z TikToka, śmiertelnie potrącił inwalidę. "Jaka gwiazda, taka jazda!"

2021-07-21 15:27

Do tragicznego wypadku w samym centrum Warszawy doszło w nocy z soboty na niedzielę (17/18.07.2021). W pobliżu skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Złotej jadący białym porsche Patryk D., influencer z TikToka, śmiertelnie potrącił pieszego. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna przebiegał przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. "Jaka gwiazda, taka jazda!" - piszą po tym tragicznym zdarzeniu internauci.

Patryk D., influencer z TikToka, śmiertelnie potrącił inwalidę

Do tragicznego wypadku w pobliżu ulicy Marszałkowskiej i Złotej w Warszawie doszło w niedzielę (18 lipca) około godziny 1 w nocy. Białe porsche, którym jechał znany influencer z TikToka, Patryk D., potraciło około 50-letniego mężczyznę. Z relacji świadków tragicznego wypadku wynika, że pieszy przebiegał przez drogę w niedozwolonym miejscu. Jak się okazało, był to inwalida, który poruszał się o kulach. Niepełnosprawnego nie dało się uratować, jego ciało wylądowało w znacznej odległości od miejsca wypadku, a noga kilka metrów dalej.

- Podejrzanemu przedstawiono zarzut nieumyślnego spowodowania wypadku w wyniku którego śmierć poniósł przechodzący przez jezdnię pieszy. Z aktualnych ustaleń śledztwa wynika, że podejrzany naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym - obowiązek zachowania szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania, jak również poruszania się z prędkością zapewniającą zapanowanie nad pojazdem. Do potrącenia pieszego doszło poza przejściem dla pieszych - podaje Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Patryk D., influencer z TikToka, odpowie za makabryczny wypadek na Marszałkowskiej w Warszawie

Tragedię, do której doszło w Warszawie na naszym profilu na Facebook komentują internauci. 

Tomek: "Dołączy do innych celebrytów którzy zabili na drodze czy na pasach ( niektórzy prowadzili samochód bez uprawnień) ale i tak nic im nikt nie zrobił... celebryta, aktor, dziennikarz, piłkarz.... mają taki sam immunitet jak sędzia czy prokurator... a ja bym poszedł w drugą stronę... karał dwa razy dotkliwiej niż resztę... dla przykładu."

Przemek: "Powinni wprowadzić bardzo radykalne kary za przekraczanie prędkości a tym bardziej w mieście. W Europie, USA czy ZEA, Singapurze za takie wykroczenie bez kolizji i morderstwa pieszego - siedział by w pudle a w ZEA skonfiskowaliby mu samochód."

Bożena: "Za takie przestępstwo powinna być kara śmierci on jest recydywistą więc poprawy nie będzie."

Marian: "Dożywocie koniec kropka."

Paula: "A jaka to jest gwiazdą, kolejny debil któremu kasa odbiła mózg od czaszki.. Niech teraz płaci za swoje debilne zachowanie. Pajac."

Basia: "Teraz będzie celebrytą w więzieniu, z taką prędkością w mieście? To nie wypadek to morderstwo."

Piotr: "Jaka Gwiazda taka jazda!!!"

Więcej komentarzy znajdziesz pod naszym postem na Facebook.

Zobacz także: Makabra tuż pod Pałacem Kultury. Na Marszałkowskiej leży noga, kawałek dalej ciało [ZDJĘCIA]

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE