Młody policjant zginął w tragicznym wypadku. Osierocił dwoje małych dzieci. Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie

i

Autor: Tadeusz Mróz; Facebook/OSP Uwieliny

Serce pęka

Młody policjant zginął w tragicznym wypadku. Osierocił dwoje małych dzieci. Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie

2023-05-29 11:05

We wtorek, 23 maja, na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Woronicza w Warszawie rozegrał się dramat. W wypadku zginął 36-letni st. sierż. Arkadiusz Załuska, stołeczny policjant, a po godzinach druh OSP. Koledzy zmarłego funkcjonariusza utworzyli zbiórkę pieniędzy, by pomóc jego żonie i małym dzieciom odbudować świat, który w jednej chwili legł w gruzach.

Tragiczny wypadek na Mokotowie. Nie żyje policjant

Informacja o wypadku wpłynęła do służb o godz. 15:30 we wtorek, 23 maja. - W zdarzeniu drogowym brał udział motocykl Yamaha i bus marki Ford. Kierujący busem był trzeźwy. Na miejscu czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazała nam policja w dniu wypadku.

Okazało się, że w wypadku, pomimo długiej reanimacji, zmarł 36-letni motocyklista - st. sierż. Arkadiusz Załuska, policjant Wydziału Konwojowego Komendy Stołecznej Policji, a także druh z Ochotniczej Straży Pożarnej w Uwielinach.

W chwili wypadku 36-latek miał być już po służbie, wracał do domu. Młody policjant osierocił dwoje małych dzieci i pozostawił pogrążoną w żałobie żonę.

Koledzy Arka utworzyli zbiórkę pieniędzy

Koledzy zmarłego policjanta nie mogli przejść obojętnie wobec tragedii, która spotkała jego rodzinę. Utworzyli internetową zbiórkę pieniędzy i zaapelowali o wsparcie.

„Wiemy, że żadna zbiórka nie złagodzi bólu, ale gdy wali się świat, potrzebne są ręce, które go odbudują i dadzą nową nadzieję - będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!” - czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki na zrzutka.pl: Pomoc dla żony i dzieci zmarłego policjanta Arkadiusza

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki pieniędzy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany