Stolica w smutku... We wzruszających słowach żegnają Arka, policjanta i druha OSP. „Do zobaczenia w lepszym świecie”

i

Autor: Shutterstock, OSP Uwieliny/facebook.com Stolica w smutku... We wzruszających słowach żegnają Arka, policjanta i druha OSP. „Do zobaczenia w lepszym świecie”

ZGINĄŁ WRACAJĄC DO DOMU

Stolica w smutku... We wzruszających słowach żegnają Arka, policjanta i druha OSP. „Do zobaczenia w lepszym świecie”

Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba. We wtorek, 23 maja na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Woronicza doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący jednośladem zderzył się z busem i mimo długiej reanimacji, zmarł. Jednośladem jechał Arkadiusz Załuska, druh OSP Uwieliny i stołeczny policjant. Internauci pożegnali go we wzruszających słowach.

Nie żyje Arkadiusz Załuska. Zginął w wypadku na warszawskim Mokotowie

Pierwsze informacje o tragicznym wypadku usłyszeliśmy chwilę po godzinie 15 we wtorek, 23 maja. – W zdarzeniu drogowym brał udział motocykl Yamaha i bus marki Ford. Kierujący busem był trzeźwy. Na miejscu czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora – przekazał nam w dniu tragedii Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji.

Zmarły motocyklista był policjantem Wydziału Konwojowego Komendy Stołecznej Policji, ale również druhem z Ochotniczej Straży Pożarnej w Uwielinach. W chwili wypadku miał być już po służbie, wracał do domu.

Jako swoją drogę życia wybrał nieustającą pomoc innym ludziom. 36-latek swój wolny czas poświęcał na ratowanie kolejnych ludzkich istnień wraz ze swoimi kolegami z OSP Uwieliny. Pozostawił żonę i osierocił dwójkę dzieci wspomniał o nim Miejski Reporter, publikując krótki komunikat w mediach społecznościowych.

Internauci we wzruszających słowach pożegnali strażaka i policjanta

Pod postem, który opublikowali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Uwielinach w mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki komentarzy. Internauci żegnają Arka we wzruszających słowach. Trudno nie uronić łez...

Justyna: Wyrazy współczucia dla rodziny i OSP Uwieliny składa Ochotnicza Straż Pożarna w Skolimowie.

Małgorzata: Wyrazy współczucia, niech Bóg przyjmie go do siebie.

Paweł: Stratę tak odważnej i altruistycznej osoby trudno opisać słowami. Spoczywaj w pokoju.

Piotr: Wyrazy współczucia dla Rodziny i Braci Strażackiej z OSP Uwieliny. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

Kasia: Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny i Braci Strażackiej. Gdy odchodzi tak młody, zdolny człowiek jest to jeszcze bardziej straszne.

Iwona: Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny i całej braci strażackiej.

Damian: Braciszku... Do zobaczenia w tym lepszym świecie...

Sonda
Czy wypada przyjść na pogrzeb ubranemu w innym kolorze niż czarny?
Nasi Partnerzy polecają