Mokotów: Pijany 73-latek zniszczył 12 samochodów! Nie mógł utrzymać kierownicy

2019-05-27 12:42
Pijany 73-latek staranował 12 samochodów
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Pijany 73-latek staranował 12 samochodów

Był tak pijany, że nie mógł utrzymać kierownicy. Zatrzymał się na volkswagenie, ale wcześniej uszkodził jedenaście innych samochodów!

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21.00. Kompletnie pijany 73-latek poruszał się toyotą i uszkodził dwanaście samochodów! 

Mężczyzna jechał ulicą Bałuckiego od strony ul. Odolańskiej, postanowił skręcić w ul. Wiktorską. Tam natknął się na pierwsze auto, które mu stanęło na drodze. Uderzył w jego tył i ruszył dalej w kierunku bliżej nieokreślonego celu.

Czytaj także: Lokal Okręgowej Rady Adwokackiej oblany farbą! "To zastraszanie!" [GALERIA]

Przy ulicy Wiktorskiej całkowicie stracił panowanie nad pojazdem. Odbijał się od zaparkowanych pojazdów powodując ich uszkodzenia. Mężczyzna zatrzymał się na volkswagenie. Łącznie 73-latek uszkodził dwanaście samochodów. Policjanci sporządzili dokumentację z kolizji drogowych. 

Czytaj także: "Musiałem robić przysiady nago". Przemoc w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Warszawie [GALERIA, WIDEO]

Policję wezwali właściciele samochodów. 73-latek, który ledwo trzymał się na nogach został zatrzymany. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do aresztu, a gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania pojazdem po użyciu alkoholu. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi nawet pięć tysięcy złotych grzywny. 

Eurowybory 2019. Wstępne wyniki. Zobacz wideo: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE