Motocykl wjechał w taksówkę: Kierujący uciekł na piechotę, pasażerka samochodu trafiła do szpitala!

2019-07-02 19:47
Policja wypadek
Autor: KWP Lublin Policja wypadek

Na ul. Ząbkowskiej rozpędzony motocykl wjechał w tył stojącej taksówki. Kierujący motocyklem szybko się pozbierał i... uciekł na piechotę pozostawiając na miejscu uszkodzony pojazd. Z kolei pasażerka taksówki została odwieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło kwadrans po godz. 18. W stojącą na ul. Ząbkowskiej taksówkę marki mercedes wjechał w rozpędzony motocykl yamaha. Kierujący jednośladem szybko wstał i uciekł porzucając swoja maszynę. Uderzenie było tak silne, że do pasażerki taksówki trzeba było wezwać karetkę. Kobieta została odwieziona do szpitala z podejrzeniem uszkodzenia szyi.

Na miejscu pracuje ekipa policyjna ustalając okoliczności wypadku. - Tablice rejestracyjne porzuconego motocykla powinny pomóc w szybkim ustaleniu sprawcy- mówi podkomisarz Piotr Świstak ze stołecznej komendy policji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE