Motorniczy jeździł ze zwłokami 44-latka! Potworna tragedia w tramwaju na warszawskim Bemowie

i

Autor: Tadeusz Mróz

PRZERAŻAJĄCE

Motorniczy jeździł ze zwłokami 44-latka! Potworna tragedia w tramwaju na warszawskim Bemowie

2023-05-01 10:35

W niedzielę, 30 kwietnia w okolicach godziny 11 dokonano przerażającego odkrycia w tramwaju na warszawskim Bemowie. Motorniczy najprawdopodobniej przez dłuższy czas jeździł ze zwłokami 44-latka. Na pętli przy ul. Powstańców Śląskich zaroiło się od służb ratowniczych, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować.

Warszawa, Bemowo. Przerażające, motorniczy jeździł ze zwłokami 44-latka

Chwilę po godzinie 11 na pętli tramwajowej Nowe Bemowo zaroiło się od służb ratowniczych. Jak udało się ustalić reporterom „Super Expressu”, w pojeździe ujawniono zwłoki 44-letniego mężczyzny. Na miejscu pojawił się nasz fotoreporter, któremu udało się porozmawiać ze świadkami zdarzenia.

Mężczyzna jechał na krześle, był nieprzytomny. Jego zwłoki ujawniono na pętli tramwajowej. Natychmiast wezwano służby i rozpoczęto reanimację, jednak życia 44-latka nie udało się uratować – przekazał dziennikarz.

Policjanci zabezpieczali monitoring w tramwaju, służby pracowały pod nadzorem prokuratura. O tej tragedii poinformował również „Miejski Reporter” poprzez media społecznościowe.

Zwłoki w tramwaju na Bemowie. Na miejscu pracuje policja. W tramwaju na pętli Nowe Bemowo ujawniono nieprzytomnego mężczyznę w wieku około 40 lat. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracuje policja oraz nadzór ruchu tramwajów warszawskich. Zabezpieczany jest monitoring i ustalane przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Jeden tor jest zablokowany – czytamy w poście.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.