Tramwaj przytrzasnął 50-latkowi rękę i ciągnął go za sobą! Makabryczny wypadek w Warszawie

i

Autor: Janusz Jakubowski - https://www.flickr.com/photos/129661548@N06/16647759990/; CC BY-SA 2.0; Wikimedia Commons Tramwaj w pobliżu Dworca Wileńskiego w Warszawie przytrzasnął rękę 50-latkowi, a następnie przez jakiś czas ciągnął go za sobą, zdj. ilustracyjne

Szok pod Dworcem Wileńskim

Tramwaj przytrzasnął 50-latkowi rękę i ciągnął go za sobą! Makabryczny wypadek w Warszawie

2023-03-20 20:36

Tramwaj w pobliżu Dworca Wileńskiego w Warszawie przytrzasnął rękę 50-latkowi, a następnie przez jakiś czas ciągnął go za sobą. Do wypadku doszło, gdy mężczyzna próbował wsiąść do pojazdu linii nr 3, ale jego drzwi zatrzasnęły się, doprowadzając do uwięzienia poszkodowanego, który trafił z obrażeniami ciała do szpitala. Motorniczy tramwaju był trzeźwy.

Tramwaj przytrzasnął 50-latkowi rękę i ciągnął go za sobą. Makabryczny wypadek w Warszawie

O paradoksalnie wielkim szczęściu może mówić mężczyzna, któremu tramwaj w Warszawie przytrzasnął rękę, ciągnąc go za sobą, o czym informuje Polsatnews.pl. Wszystko działo się w niedzielę, 19 marca, ok. godz. 14, w pobliżu Dworca Wileńskiego, gdzie 50-latek próbował wsiąść do pojazdu, ale zamykające się drzwi przytrzasnęły jego dłoń, a tramwaj ruszył. Po tym jak udało się uwolnić poszkodowanego, trafił on do szpitala z obrażeniami ciała, choć okazały się one niegroźne - mężczyzna opuścił placówkę tego samego dnia. Jak dodają mundurowi, ofiara wypadku nie ma stałego miejsca zamieszkania, a w czasie wypadku znajdowała się pod wpływem alkoholu - trzeźwy był za to prowadzący tramwaj motorniczy.

Sonda
Czy tramwaje w Warszawie są bezpieczne?
Porwanie 9-letniej dziewczynki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uprowadzenia