Multimedialny Park Fontann 2019 w Warszawie [GODZINY POKAZÓW]

2019-04-04 14:43

Szczegółów odnośnie programu jeszcze nie znamy, ale w maju nowy sezon rozpocznie Multimedialny Parku Fontann. Przygotujcie się na niezwykłe widowisko, moc dźwięków, barw i zaskoczeń. Szczegóły wkrótce.

Multimedialny Park Fontann 2019

Ubiegłorocznym tegorocznym tematem pokazów w Multimedialnym Parku Fontann był "Książę Niedźwiedź". To tytuł legendy, jaka była prezentowana na ekranie wodnym.

W tym roku organizatorzy przygotują zapewne coś nowego. Szczegóły mamy poznać wkrótce. Wiadomo natomiast, że tradycyjnie już Multimedialny Park Fontann wystartuje 1 maja. Pokazy będzie można oglądać w weekend majowy 1-3 maja od godz. 21:30 (do godz. 22:00). 

Multimedialny Park Fontann znajduje się na Podzamczu na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki na Nowym Mieście.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE