Moc inspiracji

Najpiękniejsze paznokcie na Wielkanoc. Te wzory będą prawdziwym hitem

2024-03-30 8:43

Święta to doskonała okazja, by zadbać o siebie i poczuć się pięknie. Nie jest tajemnicą, że zadbane kobiece dłonie i paznokcie dodają uroku. Sprawdziliśmy, jakie wzory będą modne na Wielkanoc 2024. Panie będą mogły zaszaleć! Świąteczno-wiosennych inspiracji nie brakuje. Każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Wielkanoc 2024. Jaki wzór na paznokcie?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Okres świąteczny to czas, kiedy zakładamy odświętne ubranie i chcemy prezentować się jak najlepiej. Dbamy wówczas o każdy szczegół, nie zapominając o często spracowanych podczas przedświątecznych przygotowań dłoniach i paznokciach. Panie chcą wyglądać na święta elegancko i z klasą, zarówno idąc do kościoła święcić pokarmy, jak również spotykając się z najbliższymi przy świątecznym stole. Co więcej, odpowiednio zrobiony manicure to klucz do tego, by cieszyć się pięknymi paznokciami również po Wielkanocy!

W święta wielkanocne królują kolorowe pisanki, jajka, kurczaczki, króliczki, baranki i bazie. Wielkanoc, ze względu na porę roku, w którą ją obchodzimy, kojarzy się też z pierwszymi oznakami wiosny, jak np. zieloną trawą czy pierwszymi kwiatami. Czy jednak te same motywy sprawdzą się podczas ozdabiania paznokci? Jakie wzory wielkanocne na paznokcie będą modne w 2024 roku? Na topie są pastelowe kolory i delikatne kwiatki, ale nie tylko.

Od 5 pokoleń drapią pisanki wielkanocne

Najpiękniejsze paznokcie na Wielkanoc - inspiracje

Pastelowe, nudziaki, a może coś bardziej wielkanocnego z efektem kolorowej pisanki lub żółtego kurczaczka? Jeśli nie masz pomysłu na paznokcie wielkanocne, koniecznie odwiedź naszą galerię zdjęć. Przygotowaliśmy moc inspiracji! Każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie, zarówno ta, która gustuje w stonowanym manicure, jak i ta kochające mocne, kolorowe akcenty.

Sonda
Jak często malujesz paznokcie?

QUIZ na prima aprilis! Prawda czy żart? Zobacz, czy dasz się nabrać!

Pytanie 1 z 10
Sławny pisarz Oscar Wilde miał w domu homara i wyprowadzał go na spacery na smyczy

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki