Napad pod centrum handlowym. Nieśli do banku wielkie pieniądze

2018-08-29 17:19
Janki
Autor: Michał Niwicz/Super Express

Pod ogromnym centrum handlowym w oddalonych zaledwie 13 kilometrów od Warszawy Jankach doszło do napadu na osoby niosące pieniądze do banku - podało RMF FM. Jak informuje Ewa Szymańska z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji, mundurowi cały czas poszukują sprawców napaści. Według nieoficjalnych informacji, okradziony został obywatel Chin. Łupem złodziei miało paść aż o 1,5 miliona złotych!

Napad na osoby niosące pieniądze do banku. Do zdarzenia doszło w środę, 29 sierpnia, około godziny 12.  Jak twierdzi RM FM, zastrzegając jednak, że są to niepotwierdzone informacje, napaści dokonały trzy zamaskowane osoby. Po zabraniu gotówki (w torbie okradzionych miało być 1,5 miliona złotych), złodzieje uciekli w stronę Krakowa. Trwa obława na sprawców napadu. Na szczęście w wyniku zdarzenia prawdopodobnie nikomu nic poważnego się nie stało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE