Narkoman agresor zaatakował ochroniarza w klubie, potem opluł policjantów

i

Autor: Policja Targówek Narkoman agresor zaatakował ochroniarza w klubie, potem opluł policjantów

Narkoman agresor zaatakował ochroniarza w klubie, potem opluł policjantów

2022-06-15 21:29

Podczas nocnej imprezy w klubie, 27-letni mężczyzna zaczepiał inne bawiące się osoby, które zgłosiły się do ochrony. Obsługa wyprowadziła natarczywego klienta na zewnątrz lokalu. Tam doszło do bijatyki. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy również nie mieli z delikwentem łatwo. Okazało się, że awanturnik był pod wpływem narkotyków.

W ubiegłą sobotę policjanci interweniowali w związku z szarpaniną, do której doszło przed klubem nocnym na Targówku. Na miejscu mundurowi ustalili, że jeden z uczestników imprezy zaczepiał inne bawiące się osoby, które natychmiast zgłosiły to ochronie. Pracownik klubu ze względu na nieodpowiednie zachowanie mężczyzny, wyprowadził go na zewnątrz. Tam agresywny klient niespodziewanie go uderzył.

Pluł na policjantów

Policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu, próbowali go wylegitymować. Ten jednak nie chciał podać swoich danych. Mimo usilnych prób mundurowych, mężczyzna nadal nie chciał im udzielić żadnej informacji o sobie. W pewnym momencie zrobił się agresywny, wyzywał mundurowych i pluł w ich stronę. Próbował też uciec. Funkcjonariusze zmuszeni byli go obezwładnić i zatrzymać.

Ranny ochroniarz

Ochroniarz, który szarpał się z awanturnikiem trafił na badania. Oświadczył, że złoży zawiadomienie przeciwko 27-letniemu klientowi klubu. Zatrzymany również trafił do szpitala, w obecności policjantów. Przeprowadzony tam test wykazał, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków. Resztę nocy spędził w policyjnej izbie zatrzymań.

3 lata więzienia

Dochodzeniowcy z komisariatu na Targówku przedstawili 27-latkowi zarzuty. Za popełnione przez niego przestępstwa grozi kara do 3 lat więzienia.

Brutalnie zamordowali im córkę. Ojciec 16-letniej Kornelii z Konstancina: „Nigdy nie wybaczę”
Sonda
Czujesz się bezpiecznie na ulicach Warszawy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE