Afera na poczcie! W żelkach były narkotyki, trzy osoby się zatruły

2019-01-25 11:36
Narkotyki w żelkach na poczcie
Autor: policja

Policja apeluje, by nie jeść słodyczy niewiadomego pochodzenia. O fatalnych skutkach takiej decyzji, przekonali się pracownicy poczty na Targówku.

W placówce leżało pudełko w którym znajdowały się żelki. Pracownice myślały, że to jedna z nich przyniosła słodycze i położyła, by inne mogły się poczęstować.

Cukierków było tak dużo, że jedna z kobiet zabrała je do domu i dała swojemu mężowi oraz 5-letniej wnuczce. Po kilku godzinach od zjedzenia żelek, wszyscy źle się poczuli. Kiedy pojechali na pogotowie, lekarze wykonali im szereg badań, z których wyszło że w ich organizmie znajdowało się LSD.

Sprawa trafiła na policję. - Funkcjonariusze z Targówka po sygnale jednej z pracownic poczty zabezpieczyli 3 woreczki foliowe z kolorowymi cukierkami. Okazało się, że w żelkach znajdowała się zakazana substancja psychoaktywna LSD. Policjanci przekazali zabezpieczone słodycze do laboratorium w celu ich szczegółowej analizy - wyjaśniła Paulina Onyszko z policji na Targówku.

Właściciela żelek do tej pory nie odnaleziono, ponieważ na pudełku nie było nadawcy i adresata. Prawdopodobnie wypadło z jednej z przesyłek. - Policjanci przestrzegają przed jedzeniem słodyczy z nieznanego źródła i o nieznanym składzie. Bądźmy ostrożni, nawet wtedy, gdy słodycze oferują nasi koledzy czy koleżanki. Pod żadnym pozorem nie przyjmujmy ich od osób obcych - apeluje Onyszko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE