Odetną wodę

Nie będzie wody w kranach. Utrudnienia w kilku dzielnicach Warszawy. Mamy listę ulic

2023-01-19 7:06

To jest bardzo ważny komunikat dla mieszkańców Warszawy. W najbliższych dniach w kilku dzielnicach będzie problem z dostępem do wody. Planowane przez MPWiK przerwy w dostawie obejmą m.in. Śródmieście, Wilanów i Targówek. Przygotowaliśmy informator z wyszczególnionymi nazwami ulic, na których zabraknie wody w kranach. Przerwa w dostawie dotyczy okresu od 19 do 26 stycznia 2023 roku.

Przerwy w dostawie wody w Warszawie

Przerwy w dostawie wody czekają mieszkańców aż jedenastu dzielnic w Warszawie. MPWiK poinformował o planowanych wyłączeniach m.in. w Śródmieściu, Wilanowie i Wesołej oraz na Targówku, Mokotowie i Ursynowie. Mieszkańcy stolicy muszą być więc przygotowani na utrudnienia w dostępie do bieżącej wody. Przez pewien czas nie będą mogli zrobić prania, wziąć kąpieli, nawet pozmywać naczyń bądź umyć rąk.

Gdzie nie będzie wody w kranach?

Pierwsze przerwy w dostawie wody planowane są już na 19 stycznia 2023 roku. Planowane utrudnienia mają zakończyć się 26 stycznia. Dla ułatwienia przygotowaliśmy krótki informator, w którym publikujemy szczegółowe informacje dotyczące przerw w dostawie wody w konkretnych dzielnicach Warszawy. Sprawdź, czy wody nie będzie też u Ciebie w kranie! Nie daj się niemiło zaskoczyć.

Sonda
Poradziłbyś sobie miesiąc bez bieżącej wody?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki