Policja

i

Autor: Pixabay

Nieletni włamywacze grasowali po Józefowie. Okradli dom!

2020-04-08 7:45

Policjanci poszukiwali sprawców włamania do domu jednorodzinnego w Józefowie. Okazało się, że kradzieży dokonało trzech 15-latków. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Z domu zniknęły przedmioty codziennego użytku takie jak filiżanki czy talerze. Policjanci otrzymali również zgłoszeniu o skradzionej biżuterii oraz akcesoriach myśliwskich. Włamywacze nie tylko opróżnili szuflady, ale zdemolowali wnętrze. Wybyli szyby, a w jednym z pomieszczeń otworzyli gaśnicę proszkową. Funkcjonariusze analizując metody działań stwierdzili, że kradzieży mogli dokonać nieletni.

Czy otworzą Powązki i Bródnowski na święta?

Tym samym policjanci dotarli do trzech 15-latków odpowiedzialnych za kradzież. Po przeszukaniu odnaleziono wszystkie zaginione rzeczy, w tym... poroże łosia. - Podczas przeszukania posesji oraz domów, gdzie mieszkali, odnaleziono i zabezpieczono większość skradzionych przedmiotów. Była wśród nich między innymi amunicja myśliwska oraz inne domowe wyposażenie. Zabezpieczono również nielegalnie posiadaną broń gazową - informuje Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Sprawą nieletnich zajmie się teraz sędzia rodzinny.

Licealista z Warszawy chce przełożyć matury! Poszedł do sądu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE