"Niezapomniani" na aukcji WOŚP. Udział w programie wylicytowany za...

2022-02-02 9:03
WOŚP z30 finał  Tytuł: Wylicytuj udział w programie Niezapomniani 2
Autor: SE

Już po raz drugi program "Niezapomniani. Cmentarne historie" wziął udział w aukcj Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania był udział w specjalnym odcinku programu Macieja Gąsiorowskiego. Osoba, która wylicytowała za największą stawkę, będzie mogła wybrać temat przewodni odcinka.

Licytować można było za pośrednictwem serwisy Allegro do 2 lutego do godz. 9:00. Pierwszą aukcję WOŚP programu "Niezapomniani" w 2021 roku, wygrał pan Damian Zagłoba z Bałdrzychów (woj. łódzkie). Wpłacił Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 710 złotych. Zwycięzca licytacji, który jest strażakiem OSP, wybrał za motyw przewodni specjalnego odcinka groby tragicznie zmarłych strażaków. Program został nakręcony wiosną na Powązkach Wojskowych w Warszawie.

Groby tragicznie zmarłych strażaków. Specjalny odcinek na WOŚP. Niezapomniani [WIDEO]

Tym razem odcinek dla WOŚP zostanie zrealizowany na Starych Powązkach w Warszawie. Osoba, która wygrała licytację, oprócz wybrania tematu odcinka odbędzie spacer po najstarszej stołecznej nekropolii, którego przewodnikiem będzie sam autor "Niezapomnianych". Przewidziany jest także obiad i wizyta w redakcji "Super Expressu". Termin nagrania odcinka do uzgodnienia, najchętniej późną wiosną.

Zwycięzcą aukcji okazał się pan Paweł z Bydgoszczy. Wylicytował udział w programie "Niezapomniani" za 1125 złotych! Gratulujemy!

Tu można było licytować udział w programie "Niezapomniani. Cmentarne historie"

Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE