Niezwykłe spotkanie w Bibliotece Narodowej. To rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO

i

Autor: TARGI VIVELO Niezwykłe spotkanie w Bibliotece Narodowej. To rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Niezwykłe spotkanie w Bibliotece Narodowej. To rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO

2024-04-02 14:42

Aby rozgrzać atmosferę przed Targami Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w maju, organizatorzy zaplanowali dla wszystkich kilka ciekawych aktywności pod wspólnym hasłem #ŁączyNasKsiążka ROZGRZEWKA. Pierwsze z nich odbędą się już w nadchodzący weekend – 6 kwietnia.

Już w sobotę (6 kwietnia) organizatorzy Targów Książek i Mediów Vivelo zapraszają wszystkich miłośników książek na niezwykłe spotkanie w Bibliotece Narodowej w Warszawie. − Nasze spotkanie rozpoczniemy od wycieczki po różnych działach biblioteki, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć unikatowe zbiory i poznać historię tego niezwykłego miejsca. Następnie zaprosimy Was do Pracowni Digitalizacji, gdzie będziecie mogli się przekonać w jakich warunkach digitalizowane są najcenniejsze skarby polskiego piśmiennictwa − czytamy na stronie.

To rozgrzewka przed Targami Książki i Mediów VIVELO

Później przyjdzie czas na zapoznanie wszystkich zainteresowanych z ciekawostkami, których nie znajdziecie w podręcznikach czy encyklopediach. − Dowiedziecie się, jakie skrywają się historie za zamkniętymi drzwiami bibliotecznych magazynów, jakie ciekawostki ukryte są na kartach starych ksiąg czy jakie małe sekrety kryją się wśród bibliotecznych półek − organizator podaje dalej.

#ŁączyNasKsiążka ROZEGRZEWKA rozpocznie się 6 kwietnia w sobotę. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godzinie 10 i potrwa do 11, drugie zaplanowano na 11:30 i potrwa do 12:30.

Na spotkania trzeba się zapisać, możecie zrobić to pod linkami: na pierwsze spotkanie, na drugie spotkanie.

Każdy uczestnik otrzyma 4-dniowy bilet wstępu wolnego na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w dniach 16-19 maja − zapewnia organizator.

Targi Vivelo 2024
Sonda
Wybierasz się na Targi Książki i Mediów VIVELO na PGE Narodowym w Warszawie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki