DWÓCH ZA JEDNYM ZAMACHEM

Nissanem huknął w bariery na Wisłostradzie. On był po metaamfetaminie, jego pasażera poszukiwała policja

2022-12-26 14:02

W poniedziałek z samego rana (26 grudnia) na Wisłostradzie doszło do kolizji. Samochód osobowy marki nissan huknął w bariery energochłonne. Kierujący był pod wpływem metaamfetaminy, a jego pasażer był poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze zgarnęli dwóch za jednym zamachem!

Warszawa, Wisłostrada. Samochód wjechał w bariery energochłonne

Takiego finału na pewno nie spodziewali się funkcjonariusze policji. Z samego rana, w okolicach godziny 9, na Wisłostradzie doszło do kolizji. Informacje potwierdził reporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu.

Na wysokości ul. Dewajtis, w kierunku centrum, w bariery energochłonne wjechał nissan. Kierujący był trzeźwy, jednak badanie narkotestem dało wynik pozytywny. Jego pasażer był poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze zgarnęli dwóch mężczyzn za jednym zamachem. Dwa pasy Wisłostrady były zablokowane – przekazał reporter.

Informacje potwierdził również w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 8:30. Kierowca stracił panowanie nad swoim pojazdem. Policjanci przebadali go pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Badanie narkotestem dało wynik pozytywny: metaamfetamina. Jego pasażer był poszukiwany. Samo ściągnęli na siebie uwagę – przekazał policjant.

Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy i zespół ratownictwa medycznego.

Sonda
Czy uczestniczyłeś kiedyś w wypadku lub kolizji?
Nasi Partnerzy polecają