Makabra nocą tuż pod Pałacem Kultury. 20-latek nie żyje. Zmasakrowane ciało

2022-02-10 15:17

Nocna tragedia w centrum Warszawy. Zaraz po północy na terenie budowy Muzeum Sztuki Współczesnej odnaleziono zmasakrowane zwłoki młodego mężczyzny. W rozmowie z Super Expressem policjanci potwierdzają, że doszło do śmierci i próbują wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że ofiarą jest 20-letni mężczyzna, który runął z wysokiego dźwigu.

Wielka tragedia w samym centrum Warszawy. W nocy 10 lutego, około 30 minut po północy, policjanci z komendy w Śródmieściu dostali przerażającą informację o zmasakrowanych zwłokach mężczyzny. Zostały one znalezione na terenie budowy Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Marszałkowskiej, tuż pod oknami Pałacu Kultury i Nauki. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe - policję i pogotowie ratunkowe. Niestety, nie było żadnych szans na ratunek młodego mężczyzny. Lekarz z karetki pogotowia ratunkowego stwierdził zgon poszkodowanego. 

 - Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, chociaż nie wykluczamy próby samobójczej. Odnaleziony mężczyzna spadł z wysokości. Ciało odnaleziono pod dźwigiem na terenie budowy - poinformował w rozmowie z Super Expressem Robert Szumiata z komendy przy ul. Wilczej.

W poniedziałek chciał popełnić samobójstwo, w sobotę zamordował ojca

Funkcjonariusze cały czas próbują wyjaśnić okoliczności zajścia. Przy mężczyźnie odnaleziono plecak z dokumentami, jednak policjanci badający sprawę nie mają pewności, czy dokumenty należały do mężczyzny. Ofiarą jest najprawdopodobniej 20-letni mężczyzna. 

Sonda
Czy znałeś osoby, które popełniły samobójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają