Nocna makabra w Radości. Rozczłonkowane ciało leży na torach

2021-11-10 22:44

Tragedia w warszawskiej Radości. Pociąg Kolei Mazowieckich jadący z Dęblina do Warszawy potrącił pieszego, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na torach. Mężczyzna zginął na miejscu. Najprawdopodobniej przechodził on w miejscu niedozwolonym wzdłuż ul. Patriotów.

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 10 listopada około godziny 21. Pociąg Kolei Mazowieckich jadący z Dęblina w kierunku Warszawy Zachodniej potrącił mężczyznę, który z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na torowisku. Pieszy nie miał szans przeżyć starcia z kolosem i zginął na miejscu. Jak donoszą świadkowie, jego rozczłonkowane ciało leży na torach. 

- Wypadek miał miejsce pomiędzy stacjami Warszawa Radość a Warszawa Miedzeszyn wzdłuż ulicy Patriotów. Do akcji skierowano trzy zastępy straży pożarnej - przekazał dyżurny zespołu prasowego KP PSP w Warszawie. 

Strażak dodał, że pieszy nie przeżył wypadku. Na miejsce skierowano policję i prokuratora. Czynności będą trwały do późnych godzin nocnych. 

Wypadek w Radości. Utrudnienia na kolei

- Z powodu zdarzenia w rejonie stacji PKP Radość występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM S1 i KM R7. Kursowanie pociągów odbywa się po jednym torze. Możliwe opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów. Od 20:50 wprowadzono wzajemne honorowanie biletów SKM-KM na odcinku Otwock - Warszawa Zachodnia - poinformował w komunikacie Warszawski Transport Publiczny. 

Nocna makabra w Radości. Pieszy potrącony przez pociąg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE