Nowe centrum handlowe w Legionowie - wizualizacja

i

Autor: MAT. PRASOWE

Atrakcje dla dzieci i foodtrucki

Nowe centrum handlowe w Legionowie. Wielkie otwarcie parku Maxim

2022-11-08 19:35

Już w środę, 9 listopada, na Mazowszu zacznie działać kolejna galeria handlowa. W podwarszawskim Legionowie szykuje się wielkie otwarcie parku handlowego Maxim. Mieszkańcy zyskają kilkanaście sklepów topowych sieci. Podczas uroczystego otwarcia nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dobrego jedzenia.

Kilkadziesiąt sklepów topowych marek

W Legionowie pod Warszawą powstała galeria handlowa z prawdziwego zdarzenia. Mieszkańcy od dawna czekali na takie marki w swoim mieście jak Sinsay, House, Dealz, Big Star, 4F czy Yes. W Parku handlowym Maxim powstały również Biedronka, Cropp, Pepco, CCC, Rossman, RTV euro AGD czy Tedi. W sumie na nowej powierzchni ponad 10 tys. mkw w środę, 9 listopada, otworzy się około 35 sklepów. Dopełnieniem jest też rozbudowany klub fitness sieci Zdrofit. Do dyspozycji klientów powstało nowe 250 miejsc parkingowych.

Parking przy targowisku

Park handlowy Maxim powstał w centrum miasta, przy największym w powiecie targowisku miejskim, w otoczeniu osiedli bloków z płyty, przy ul. Jerzego Siwińskiego 2. Wspomniany bazar przyciąga w każdy dzień targowy bardzo dużo klientów i generuje duży problem z parkowaniem. Inwestor, który wybudował nową galerię, nie zdradza jednak, czy miejsca parkingowe będą płatne.

Otwarcie galerii handlowej w Legionowie

Otwarcie nowej galerii zaplanowane jest na środę, 9 listopada. Pierwsi klienci powinni móc zrobić zakupy o godzinie 10.00. Na otwarcie warto wybrać się z dziećmi. Inwestor przygotował bowiem foodtrucki z poczęstunkiem dla klientów, animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci, watę cukrową i popcorn.

Godziny otwarcia parku handlowego Maxim

Galeria stworzy kilkaset nowych miejsc pracy. Centrum czynne będzie w godzinach: pon-sob 10-21, Biedronka pon-sob 6-23, Zdrofit, pon-sob 6-23. Za koncepcję architektoniczną odpowiada pracownia projektowa ModoStudio, za koncepcję komercyjną i wynajem projektu odpowiada Mallson Polska. Zarządcą jest firma CBRE, a inwestorem firma PIR.

Sonda
Jak często robisz zakupy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany