Wypadek

Noworoczny dramat pod Otwockiem. Motocyklista rozbił się na ogrodzeniu

2023-01-01 18:29

Do potwornego wypadku doszło przed południem 1 stycznia w miejscowości Wola Sufczyńska, niedaleko Otwocka. Wąską asfaltową drogą jechał młody mężczyzna. Nagle stracił panowanie nad motocyklem i rozbił się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Ratownicy musieli reanimować rannego motocyklistę.

Wola Sufczyńska. Motocyklista rozbił się na ogrodzeniu

Nowy rok rozpoczął się dla młodego mężczyzny koszmarnym wypadkiem. Koszmar rozegrał się około godz. 12 w niedzielę, 1 stycznia, w miejscowości Wola Sufczyńska (pow. otwocki). Około 30-letni mężczyzna jechał motocyklem typu cross. Nagle z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem u uderzył w ogrodzeni prywatnej posesji.

Na miejscu był nasz reporter, który przekazał, że wypadek okazał się niezwykle poważny. - Motocyklista był nieprzytomny. Konieczna była jego reanimacja. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał mężczyznę do szpitala. Stan motocyklisty był krytyczny - poinformował nas.

Policjanci zajmą się sprawą

Na miejscu oprócz ratowników LPR obecni byli również strażacy i policjanci. Funkcjonariusze zajmą się wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności koszmarnego wypadku pod Otwockiem.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?