Aldi

i

Autor: PRart Media

Nowy Aldi w Warszawie. Takiego sklepu jeszcze nie było. Będą gigantyczne promocje [ZDJĘCIE]

2021-02-16 14:30

Nowy hipermarket już niedługo w stolicy.To już siódmy Aldi w Warszawie i pierwszy na Woli. Wielkie otwarcie nastąpi już w środę 17 lutego o godz. 6. Z okazji otwarcia sklepu przez kilkanaście dni na klientów czekać będą wyjątkowe promocje. Czegoś takiego jeszcze nie było - Województwo mazowieckie to ważny region w rozwoju sieci - mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska. Sklep jest ogromny dzięki temu może się tam znaleźć mnóstwo asortymentu. Dla kierowców został także przygotowany specjalny parking na poziomie -1, który ułatwi dojechanie na miejsce i zrobienie w nim zakupów dla całej rodziny.

- W środę 17 lutego o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy sklep ALDI w Warszawie przy ulicy Obozowej 20/U3 - informuje Patrycja Narożna, PRart Media. - Jesteśmy sklepem codziennych zakupów, w którym wszystkie ulubione produkty klienci znajdują na wyciągnięcie ręki, każdego dnia. Ta zasada przyświeca nam także w doborze lokalizacji nowo otwieranych sklepów - mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska. Będzie to siódmy sklep w Warszawie oraz pierwszy sklep z tej sieci w dzielnicy Wola.

NIE PRZEGAP: Tak runął Lidl na Bielanach. Przerażająca relacja świadków

Ogromne niespodzianki i promocje

MEGA promocje w Lidlu. Perfumy LEGENDARNEJ marki za grosze. PETARDA!

Pracownicy sklepu mają przygotowane ogromne niespodzianki dla klientów, którzy zechcą odwiedzić nowo otwarty sklep. Z okazji otwarcia przez 11 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet do 50%.

Nowy market będzie ogromny. Jego łączna powierzchnia wynosi niemal 1600 m2. W tym sklepie będzie wszystko, aby ułatwić korzystanie z niego mieszkańcom. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta.

Czy będzie parking?

 Aldi

i

Autor: PRart Media

Parking dla klientów przewidziany został na poziomie -1, z wjazdem od strony ul. Św. Stanisława. - na klientów czekają 44 komfortowe miejsca postojowe, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych – relacjonuje Patrycja Narożna, PRart Media

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany