Lidl jakiego jeszcze nie widzieliście. Nowy sklep na prestiżowym osiedlu w Warszawie [ZDJĘCIA]

2020-11-26 10:16 Alicja Guz

Takiego Lidla warszawiacy jeszcze nie widzieli. Na luksusowym osiedlu Park Praski na Pradze-Północ w czwartek rano otwarty został nowy sklep niemieckiej sieci dyskontów. Placówka robi wrażenie! Na klientów oprócz specjalnych promocji na artykuły przed wejściem czekała również gorąca kawa! Sprawdziliśmy, jak wygląda “ekskluzywny” Lidl od środka!

Nowy Lidl na Pradze-Północ

W czwartek o godz. 6 otwarto kolejny sklep Lidl w Warszawie. Różni się on jednak od pozostałych placówek w mieście. To pierwszy tak ekskluzywny Lidl w stolicy! Powstał on na luksusowym osiedlu Port Praski na Pradze-Północ. Nowy Lidl ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 740 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych klientach sklepu przygotowano ponad 30 miejsc parkingowych. Co ciekawe, w Lidlu przy ul. Sierakowskiego 4 wykorzystano ekologiczne rozwiązania, których zadaniem jest zwiększenie efektywności energetycznej obiektu i uczynienie sklepu obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego.

Ekskluzywny Lidl na osiedlu Port Praski

Na otwarciu nowego Lidla frekwencja dopisała. Klientów było dużo, jednak obyło się bez nieprzyjemnych incydentów. Tym razem nie było żadnej bijatyki o mięso z promocji czy wyrywania sobie przecenionych produktów z rąk. Każdy, kto rano odwiedził nowy sklep, mógł również liczyć na kubek gorącej kawy przed wejściem. Pracownicy sklepu rozdawali także drobne gadżety. Przypominamy, że Lidl na osiedlu Port Praski będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-23, a w niedziele handlowe 8-22.

Wielkie otwarcie Lidla w Warszawie

Na klientów nowego sklepu czekały i nadal czekają specjalne promocje. Za niższą cenę można kupić m.in. pieczywo czy wędlinę. Przecena objęła również mięso i nabiał. Taniej można kupić np. ćwiartki z kurczaka, filet z piersi kaczki czy gulasz wieprzowy z szynki. Nowy Lidl oferuje również w atrakcyjnych cenach akcesoria i urządzenia do domu, a także warsztatu. Na sklepowych półkach pojawiły się kuchenki mikrofalowe, garnki, noże i czajniki. Majsterkowicze znajdą również m.in. elektryczną piłę łańcuchową, wiertarkoszlifierkę czy aluminiową drabinę wielofunkcyjną.

Przychodzą robić pranie, kradną na potęgę