Majaland w Góraszce. Otwarcie nowego parku rozrywki dla dzieci

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS Majaland w Góraszce. Otwarcie nowego parku rozrywki dla dzieci

Nowy park rozrywki Majaland w Polsce otwarty. Ceny, atrakcje, godziny otwarcia

2022-05-02 11:27

Majaland Warsaw jest już otwarty. Zlokalizowany w Góraszce pod Warszawą park rozrywki stylizowany na bajkę „Pszczółka Maja” 1 maja otworzył swoje drzwi dla zwiedzających. Na gości czeka aż 26 atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, liczne punkty gastronomiczne oraz sklep z zabawkami i gadżetami dla najmłodszych.

Majaland Warsaw - drugi park tematyczny wybudowany za 30 mln euro przez firmę Plopsa w Polsce - jest już otwarty. Zlokalizowany przy ul. Przelotowej 1 w Góraszce pod Warszawą park otworzył swoje drzwi dla zwiedzających w niedzielę, 1 maja. Podwarszawski Majaland zdominowany jest przez popularną postać Pszczółki Mai, którą dzielnie wspierają Vic the Viking oraz Heidi. Na gości w każdym wieku czekają liczne atrakcje, punkty gastronomiczne oraz sklep z pamiątkami.

ZOBACZ TEŻ: Kultowe „Parówki”, Ikarusy i Jelcze wracają na trasy. Startuje nowy sezon Warszawskich Linii Turystycznych

- Rezultaty naszych prac zapierają dech w piersiach – jesteśmy niezwykle dumni z tego, co udało się osiągnąć naszemu zespołowi inwestycyjnemu - powiedział Steve Van den Kerkhof, dyrektor generalny Grupy Plopsa. - Jeśli o mnie chodzi, Majaland Warsaw to drugi, ale na pewno nie ostatni park Plopsa, który budujemy w Polsce.

26 atrakcji dla dzieci i dorosłych

Majaland Warsaw oferuje aż 26 atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Wśród nich znalazły się karuzele, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, Rollercoaster Wikingów, miasteczko samochodowe i wiele innych. Park posiada przestronną strefę wewnętrzną oraz uzupełniająca ją strefę zewnętrzną, całkowicie poświęconą Super Wings. Do dyspozycji zwiedzających są też cztery punkty gastronomiczne - Bar Wikingów, Restauracja Mai, Słodka Heidi i World Aircraft Snack – oraz sklep z pamiątkami.

Ile kosztują bilety do Majaland Warsaw?

Bilety do podwarszawskiego parku Majaland można kupować na miejscu lub przez internet. Ich cena uzależniona jest m.in. od… wzrostu.

Ceny biletów do Majaland Warsaw:

  • Bilet dla osób poniżej 85 cm wzrostu - 1 zł
  • Bilet dla osób, które mają od 85 do 99 cm wzrostu - 44,90 zł
  • Bilet dla osób, które mają co najmniej 1 metr wzrostu - 89,90 zł
  • Bilet dla osób powyżej 70. roku życia - 44,90 zł
  • Bilet dla osoby niepełnosprawnej lub kobiety w ciąży (w co najmniej 8. miesiącu) - 69,90 zł
  • Bilet popołudniowy - 69,90 zł
  • Parking - 12 zł
Majaland w Góraszce. Otwarcie nowego parku rozrywki dla dzieci

Majaland Warsaw otwarty przez 7 dni w tygodniu

Park Majaland Warsaw przy ul. Przelotowej 1 w Góraszcze można odwiedzać przez 7 dni w tygodniu. W maju i czerwcu park będzie otwarty w dni powszednie w godz. 10:30 -16:30 a w weekendy od 10:30 do 17:00. W niektóre dni (np. 1–3 maja, 26-28 maja, 16-19 czerwca) park będzie można odwiedzać w godz. 10:00 – 18:00. W takich też godzinach (10:00 – 18:00) podwarszawski park Majaland będzie otwarty w lipcu i sierpniu.

Sonda
Lubisz parki rozrywki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE