Powraca ulubione show mieszkańców Warszawy! Kiedy pierwsze spektakle?

i

Autor: UM.WARSZAWA.PL Powraca ulubione show mieszkańców Warszawy! Kiedy pierwsze spektakle?

Multimedialny Park Fontann w Warszawie: Kiedy pokazy? Wielki powrót ulubionego show [GODZINY POKAZÓW]

2022-05-01 13:32

Od majówki, po dwuletniej przerwie, wraca ulubione show warszawiaków i warszawianek. Pierwsze spektakle zaplanowano na najbliższą niedzielę, poniedziałek i wtorek (1, 2, 3 maja) o godzinie 21:30. Kolejne będą odbywały się w piątki i soboty. Wstęp na pokazy jest bezpłatny i przypominamy, że najlepiej je podziwiać ze skarpy wiślanej!

Od kilku lat inspiracją pokazów multimedialnych w Multimedialnym Parku Fontann są warszawskie legendy. Zaczynając od opowieści o syrenach, Księciu Niedźwiedziu, Warsie i Sawie, przyszedł czas na legendę o Złotej Kaczce!

Inauguracyjne spektakle odbędą się już w tę majówkę (1, 2 i 3 maja) o godzinie 21:30. Kolejne będą odbywały się w piątki i soboty. Zmieniać się będą natomiast godziny, bowiem 21:30 zostanie do końca lipca, w sierpniu będzie to 21:00 a we wrześniu 20:30.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czeskie cacko przyjechało do Warszawy. Nowy pociąg metra jest już na Kabatach

Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Podczas pierwszego spektaklu zostanie wydzielona specjalna strefa dla osób z niepełnosprawnościami. Będzie wyposażona w podest dla wózków inwalidzkich. Osoby niewidome oraz słabowidzące będą mogły skorzystać z audiodeskrypcji, a osoby niesłyszące będą miały zapewnioną pętlę indukcyjną.

NIE PRZEGAP: Rafał Trzaskowski poleciał do USA! Plan wizyty zaskakuje. Kto za to zapłaci?

Pokazy fontann są jedną z ulubionych atrakcji warszawiaków. Widownia poprzednich spektakli gromadziła nawet milion osób. W czasie niespodziewanej i przymusowej dwuletniej przerwy nieustannie pytano nas o powrót, dostawaliśmy też liczne dowody sympatii. Teraz zmotywowani powracamy z nowym spektaklem – mówi Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady, która od lat jest organizatorem wydarzenia.

Piękne iluminacje w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie
Sonda
Albo kąpaliście się sami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE