Nowy sposób złodziei na kradzież samochodu! Na co wpadł ten Gruzin?

Zatrzymany Gruzin
Autor: Policja Zatrzymany Gruzin

Dzielnicowi z komisariatu w Lesznowoli zatrzymali 38-letniego obywatel Gruzji podejrzewanego o dokonywanie włamań do samochodów. W jego aucie znaleziono m.in. urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na toyotę z dolnośląskim numerem rejestracyjnym. Dalsze czynności na parkingu przed centrum handlowym były jeszcze ciekawsze. Przednia szyba auta posiadała naklejkę z numerem z Wołomina. Za kierownicą mundurowi zastali 38-latniego obcokrajowca. Podczas kontroli wnętrza samochodu dzielnicowi  znaleźli m.in. urządzenie do kopiowania sygnałów z kluczyków samochodowych, a także przedmioty służące do kradzieży aut metodą na kolec. W tym wkręty, wiertarki i zagięte śrubokręty. 

Co z BOŻYM NARODZENIEM w czasie epidemii? Nie ma (na razie) oficjalnych zaleceń

Gruzin oczywiście został zatrzymany i usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży i kradzieży z włamaniem. Śledczy powiązali go z wydarzeniami z września bieżącego roku, kiedy to dokonano włamania do mercedesa, poprzez skopiowanie sygnału pilota, a następnie kradzieży ze środka 25 tys. zł. Za takie przestępstwo obcokrajowiec może posiedzieć nawet 10 lat w więzieniu. Sprawa według policjantów ma charakter rozwojowy. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania. 

Wiemy kim była ofiara potwornego wypadku pod Mińskiem Mazowieckim

Bracia zmarli na covid jeden po drugim. Pochowali ich na cmentarzu w Markach