Obok tego samochodu nie przejdziesz obojętnie! Skorzystaj z wyjątkowej oferty w Lexus Warszawa-Puławska

2020-01-25 8:30 Artykuł Sponsorowany
Lexus Warszawa-Puławska
Autor: Lexus Warszawa-Puławska

To samochody obok których nie można przejść obojętnie. Unikatowa stylistyka, innowacyjna aerodynamika, zachwycające kolory, przemyślane wzornictwo wnętrza i nadwozia oraz dbałość o szczegóły - w skrócie to po prostu Lexus. Już teraz trwa specjalna oferta w salonie Lexus Warszawa-Puławska, w której wyjątkowy samochód może być wasz!

Początek roku to doskonały czas, by pomyśleć o zmianie samochodu i zamienić stary, wysłużony wóz na nowoczesny samochód, który spełni Twoje oczekiwania w każdym calu. W salonie Lexus Warszawa-Puławska obejrzeć można m.in. dwa doskonałe modele.

Jednym z nich jest nowiutki Lexus UX - kompaktowy crossover w segmencie premium. Co go wyróżnia? Przede wszystkim elegancka linia nadwozia, bogate wnętrze i niskoemisyjne silniki. UX to spełnienie najlepszego planu na dynamiczny samochód, wobec którego nie można przejść obojętnie.

Kolejnym doskonałym wyborem jest Lexus NX, który całkowicie zmieni Twoje wyobrażenie na temat miejskiego suva. W mieście zachwyca zwinnością, niezależnie od tego, czy wybierzesz samoładujący elektryczny napęd hybrydowy, czy silnik benzynowy.

Lexus to samochód, który odzwierciedla Twoją naturę i szybkie tempo życia, dlatego już teraz odwiedź salon przy Puławskiej 562 i skorzystaj z wyjątkowej oferty na dynamiczne samochody nowej generacji – idealnie pasujące do "miejskiej dżungli". I niezaprzeczalnie w niej królujące.

Lexus Warszawa Puławska
Autor: Lexus Warszawa Puławska

Doskonały tydzień z rocznikiem 2019 w leasingu 100%!

Zasługujesz na to, co najlepsze, dlatego wybierz się do salonu Lexus Warszawa-Puławska, by skorzystać z niepowtarzalnego tygodnia z doskonałym rocznikiem 2019 w leasingu 100%! Przedłużamy doskonały tydzień z rocznikiem 2019 do 31 stycznia! Odwiedź salon przy ulicy Puławskiej, by skorzystać z atrakcyjnej oferty, a w niej:

- Nowy Crossover Lexus UX dostępny już od 129 900 zł lub 1318 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN przy wpłacie własnej 10%
- Miejski SUV Lexus NX dostępny już od 159 900 zł lub 1690 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN przy wpłacie własnej 10%

Lexus Warszawa Puławska
Autor: Lexus Warszawa Puławska

Już dziś umów się na jazdę próbną!

Lexus Warszawa Puławska
Warszawa, ul. Puławska 562
(22) 544 06 06
CHODZEŃ ZAPRASZA!
www.lexuswarszawa-pulawska.pl
Lexus Warszawa Puławska na Facebooku

Artykuł sponsorowany