OHYDA w Warszawie! Tak wygląda NOWA miejska toaleta [GALERIA]

2019-12-12 18:37 md
Magiczna toaleta na Białołęce
Autor: FACEBOOK Magiczna toaleta na Białołęce

Ręce opadają. Warszawscy urzędnicy pokazali zdjęcia publicznej toalety, którą otwarto kilka tygodni temu. Wychodek został tak zniszczony, że władze dzielnicy zapowiadają jej likwidację i postawienie plastikowego "tojtoja".

Dla niektórych wspólne oznacza niczyje - czyli że można to zniszczyć. Szkoda, że wandale nie myślą o tych, którzy naprawdę cieszyli się z powstania nowoczesnej automatycznej toalety na Białołęce.

CZYTAJ: NIE ŻYJE dwumiesięczne dziecko. Policja zatrzymała matkę

Urzędnicy opublikowali w sieci zdjęcia ubikacji która została oddana do użytku dosłownie kilka tygodni temu. - To nie będzie miły post, bo nawet nam się czasem... ulewa. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć Magiczną Toaletę. A to nie są najbardziej drastyczne zdjęcia, wierzcie nam. Bo w niemal każdy poniedziałek automatyczna toaleta, która powstała w ramach budżetu partycypacyjnego z magią ma niewiele wspólnego - czytamy we wpisie na facebooku pod którym znajdują się naprawdę obrzydliwe zdjęcia.

Mycie jej i niezbędne naprawy kosztują miasto rocznie ponad 30.000 zł. Urzędnicy rozważają demontaż toalety i zastąpienie jej zwykłą kabiną z tworzywa sztucznego,

- I tylko przykro, że część mieszkańców nie potrafi uszanować wspólnego dobra. Ręce opadają - podsumowują we wpisie na facebooku.