Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62! Potrwają aż kilka dni

i

Autor: 0532-2008/cc0/Pixabay.com Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62. Jak informuje GDDKiA Rejon w Ostrowi Mazowieckiej, wszystko za sprawą remontu nawierzchni asfaltowej na moście na Bugu w Wyszkowie, który potrwa kilka dni

Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62! Potrwają aż kilka dni

2021-05-21 11:50

Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62. Jak informuje GDDKiA Rejon w Ostrowi Mazowieckiej, wszystko za sprawą remontu nawierzchni asfaltowej na moście na Bugu w Wyszkowie, który potrwa kilka dni. W tym czasie zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, będą występowały utrudnienia, tj. ograniczenie prędkości, zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu, ruch na moście będzie ograniczony i będzie się odbywał wahadłowo, mogą występować zatory na drodze. W związku z utrudnieniami na drodze krajowej nr 62 policja w Wyszkowie zaleca objazd.

Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62! Potrwają aż kilka dni

Ogromne utrudnienia na drodze krajowej nr 62. Wszystko w związku z remontem nawierzchni asfaltowej na moście na Bugu w Wyszkowie, który rozpoczyna się 24 maja i potrwa do 28 maja włącznie. Mimo że prace będą prowadzone codziennie w godzinach nocnych, tj. od 21 do 6, to i kierowców i tak czeka w tym czasie dużo zmian.

- W związku z tym zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, będą występowały utrudnienia, tj. ograniczenie prędkości, zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu, ruch na moście będzie ograniczony i będzie się odbywał wahadłowo, mogą występować zatory na drodze - informuje GDDKiA Rejon w Ostrowi Mazowieckiej.

Policja w Wyszkowie zaleca z kolei, by na czas utrudnień na drodze krajowej nr 62 kierowcy korzystali z objazdu do drogi ekspresowej S-8 (obwodnica Wyszkowa), zarówno od strony Serocka, jak również od strony Lucynowa.

Czytaj też: Płock. Znicze i kwiaty w parku w pobliżu katedry mariawitów. 20-latek targnął się na swoje życie!

Czytaj też: Drężek. O mało nie spłonęły żywcem! Trzy ciężko ranne osoby rozbiły się oplem o drzewa!

Czytaj też: Płońsk. Lekarka doprowadziła do śmierci pacjentki? Medycy nazywają ją "turystką covidową" [AKTUALIZACJA]

Wypadek na S8 pod Wyszkowem! Potężne zderzenie ciężarówek, busa i osobówki! Na miejscu śmigłowiec (ZDJĘCIA]

Czy Trzaskowski zwęzi też most Poniatowskiego? Drogowcy planują remont
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE