Ojciec znęcał się nad 2 miesięcznym chłopcem. Kamilek miał połamane kości

2018-09-13 6:10

Połamane żebra, kości i siniaki na całym ciele. W takim stanie malutkiego Kamilka ujrzeli pracownicy pomocy społecznej z Jabłonnej. Zawiadomili pogotowie i policję. Okazało się, że nad 2-miesięcznym chłopcem znęcał się jego 29-letni ojciec. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Damian G. mieszkał w wynajętym domu w Chotomowie. Razem ze swoją partnerką Dagmarą G. miał opiekować się niemowlęciem. Ale co to była za opieka? Rodzina była już objęta dozorem pomocy społecznej. On był w przeszłości karany. I wszystko wskazuje na to że swój porywczy charakter demonstrował na niewinnym dziecku

Gdy pracownicy opieki przyszli do swoich podopiecznych, znaleźli pobitego i zmaltretowanego Kamilka. Zwyrodnialec znęcał się nad dzieckiem.

Damian G. został przesłuchany i częściowo przyznał się do winy. Trafił do aresztu na 3 miesiące. - Usłyszał zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad osobą nieporadną ze względu na wiek a po dalszym postępowaniu uzupełniliśmy go o zarzut usiłowania zabójstwa. Bo 29-latek powinien liczyć się z tym, że dziecko może umrzeć od takiego traktowania – wyjaśnia Marcin Saduś z prokuratury Warszawa-Praga.

Matka dziecka, Dagmara, została przesłuchana jako świadek ale jej również może być postawiony zarzut. Niemowlak jest pod opieką lekarzy w szpitalu przy Niekłańskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE