Okradał własną żonę i przepijał oszczędności. 56-latek schował kasę w garażu

i

Autor: SHUTTERSTOCK Okradał własną żonę i przepijał oszczędności. 56-latek schował kasę w garażu

Okradał własną żonę i przepijał oszczędności. 56-latek schował kasę w garażu

2022-03-03 18:34

Policjanci z Ursynowa otrzymali zgłoszenie od zrozpaczonej kobiety, która twierdziła, że okradł ją mąż! Od dłuższego czasu znikały drobne kwoty, ale gdy sięgnął po jej złotą biżuterię i 35 tysięcy złotych w gotówce miarka się przebrała i zadzwoniła po funkcjonariuszy. Okazało się, ze 56-latek przeznaczał pieniądze na alkohol.

Policjanci przyjęli zgłoszenie w środę (2 marca) około godziny 16. Zdenerwowana kobieta zawiadomiła ich, że skradziono jej gotówkę i złotą biżuterię o łącznej wartości 45 tysięcy złotych. Była pewna, że to sprawka jej męża. - Po przyjęciu zgłoszenia mundurowi ustalili, że 56-latek może przebywać w pobliżu jednego z osiedlowych dyskontów, kiedy tam pojechali zgłaszająca powiadomiła ich, że jej mąż wrócił do domu i jest pijany – powiedział Robert Koniuszy z ursynowskiej policji.

Patrol szybko udał się do mieszkania, gdzie rzeczywiście zastał nietrzeźwego mężczyznę. Początkowo podejrzany wyparł się i powiedział, że żona go chce wrobić! Po chwili jednak zmiękł, bo policjanci poinformowali go, że i tak znajdą te pieniądze. Wizja policyjnego aresztu nieco go otrzeźwiła i postanowił wskazać, gdzie zabrał gotówkę. Okazało się, że schował ją w pudełku w garażu. Policjanci znaleźli tam 35 tysięcy złotych, jednak brakowało złota. Uparcie utrzymywał, że z jego kradzieżą nie ma nic wspólnego.

Ukląkł, przeżegnał się i okradł kościelną skarbonę! Pobożny złodziej z Myślenic zatrzymany

56-latek okradał żonę. Grozi mu 5 lat

56-latek został zatrzymany i umieszczony w areszcie. Gdy wyparowały z niego 3 promile, które miał w chwili zatrzymania usłyszał zarzuty. Za przepijanie cudzych pieniędzy grozi mu nawet 5 lat za kratkami.

Sonda
Czy złodzieje powinni być karani surowiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE