KOSZMARNY WYPADEK POD LEGIONOWEM

Olszewnica Nowa. Auto huknęło w ogrodzenie, wypadł z niego silnik. "Kierowca bez oznak życia"

2022-09-03 10:41

Do koszmarnego wypadku doszło w sobotę, 3 września, o godzinie 4:00 rano. Kierowca samochodu z ogromną siłą wbił się w murowane ogrodzenie posesji jednego z domów przy ulicy Nowodworskiej w Olszewnicy Nowej pod Legionowem. Autem podróżowały dwie osoby. Skutki tego zderzenia były dramatyczne – u kierowcy doszło do nagłego zatrzymania krążenia, mężczyzna nie dawał oznak życia!

Straż: kierowca bez oznak życia

Wszystko wydarzyło się 3 września nad ranem, o godzinie 4:00 rano. Kierowca osobowego auta z dużą prędkością wbił się w murowane ogrodzenie posesji jednego z domów przy ulicy Nowodworskiej. Siła tego uderzenia była potężna, bo z samochodu wypadł silnik! Maska auta została całkowicie wgnieciona, a ogrodzenie posesji kompletnie zdewastowane. Wszędzie leżały odłamki zniszczonego auta i płotu. Na miejsce natychmiast udały się zaalarmowane służby. Okazało się, że autem osobowym, które trzasnęło w ogrodzenie, podróżowały dwie osoby. U kierowcy samochodu doszło do nagłego zatrzymania krążenia! Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie niezwłocznie przystąpili do reanimacji, zanim na miejscu pojawili się ratownicy. Potem o życie kierowcy walczył Zespół Ratownictwa Medycznego, na miejscu pojawił się także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannych pasażerów auta do szpitala.

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

O wypadku w mediach społecznościowych poinformowała m.in. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

- Około godziny 4 rano otrzymaliśmy wezwanie do wypadku w miejscowości Olszewnica Nowa. U kierującego pojazdem osobowym doszło do NZK (nagłego zatrzymania krążenia - red.). Prowadziliśmy czynności reanimacyjne przed przyjazdem Zespołu Ratownictwa Medycznego i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. W działaniach brały udział: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, Ochotnicza Straż Pożarna Janówek - Góra, Ochotnicza Straż Pożarna w Krubinie, Ochotnicza Straż Pożarna Kałuszyn, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe,Zespół Pogotowia Ratunkowego i Policja - napisali strażacy.

Rannych przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala

O wypadku w mediach społecznościowych informowali też strażacy z OSP w Krubinie. - Około godziny 4.20 dźwięk syreny postawił naszych druhów na nogi. Zadysponowani zostaliśmy do wypadku drogowego w miejscowości Olszewnica Nowa na ul. Nowodworskiej. Auto osobowe, którym podróżowały dwie osoby, uderzyło w murowane ogrodzenie posesji. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu zastano dwie osoby poza pojazdem. Jedna osoba bez oznak życia. Niezwłocznie przystąpiono do udzielania KPP poszkodowanym. Na miejsce przyleciał również śmigłowiec LPR. Droga na czas działań była całkowicie zablokowana. Poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala - relacjonowali.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Kierowca autobusu uderzył w BMW stojące na przystanku. Doszło do awantury i przepychanek
Nasi Partnerzy polecają