Opuszczone rogatki? To nie problem. Kierowca spod Garwolina zszokował internautów! [WIDEO, ZDJĘCIA]

i

Autor: PKP PLK S.A. Czym kierował się kierowca, który przejechał przez zamknięte rogatki pod Garwolinem, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem Kolei Mazowieckich?

Niesłychane zachowanie kierowcy

Opuszczone rogatki? To nie problem. Kierowca spod Garwolina zszokował internautów! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-09-01 15:45

Czym kierował się kierowca, który przejechał przez zamknięte rogatki pod Garwolinem, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem Kolei Mazowieckich? Wideo ze zdarzenia opublikowała w tym tygodniu spółka PKP PLK, a internauci nie zostawili suchej nitki na prowadzącym pojazd osobowy. Kierujący nie zwolnił i zwyczajnie staranował rogatki, wjeżdżając prosto na tory.

Opuszczone rogatki? To nie problem. Kierowca spod Garwolina zszokował internautów!

Nieznany kierowca wjechał na zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Ruda Talubska pod Garwolinem. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia br., ale PKP PLK opublikowało na swoim kanale youtubowym wideo ze zdarzenia dopiero w tym tygodniu. Na nagraniu widać, że na przejeździe migają czerwone światła sygnalizatora, a po chwili opuszczają się rogatki. Zbliżający się ze znacznej odległości kierowca opla zdaje się tego w ogóle nie dostrzegać, bo nawet nie zwalnia, tylko taranuje pierwszą rogatkę, wjeżdża na tory, a następnie uderza w drugi szlaban, który unosi się do góry. Po chwili przejeżdża tamtędy pociąg Kolei Mazowieckich. W piątek, 2 września, do sprawy nagrania i ewentualnych konsekwencji wobec kierowcy opla ma się odnieść Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie. Tymczasem pod wideo pojawiło się już blisko 100 komentarzy jednoznacznie i nierzadko w niewybrednych słowach potępiających zachowanie prowadzącego osobówkę. - Prawo jazdy powinni mu spalić na jego oczach, a nowe wydać ?takie kolekcjonerskie, żeby miał ale nie mógł jeździć - proponuje jeden z użytkowników YouTube'a.

Czytaj też: Pojechał do pracy, jego ciało znaleziono na drugim końcu Polski. Prokuratura ujawnia prawdę o śmierci 23-latka spod Sochaczewa

Czytaj też: Rottweiler wbiegł do budynku, później do kuchni i rzucił się na 35-latkę! Drastyczne sceny pod Mławą

Staranował opuszczone rogatki i wjechał na przejazd
Sonda
Czy wszystkie przejazdy kolejowe powinny być strzeżone?