Ostrów Mazowiecka. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 17-latka! Za BRUTALNY ATAK grozi mu dożywocie

2021-04-23 10:00 Michał Michalak
Ostrów Mazowiecka. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 17-latka! Za BRUTALNY ATAK grozi mu dożywocie
Autor: fotografierende/cc0/Pixabay.com Zarzut usiłowania zabójstwa dla 17-latka z Ostrowi Mazowieckiej. Chłopak podszedł do siedzącego pod jednym z tamtejszych sklepów mężczyzny i zadał mu kilka ciosów nożem

Zarzut usiłowania zabójstwa dla 17-latka z Ostrowi Mazowieckiej. Chłopak podszedł do siedzącego pod jednym z tamtejszych sklepów mężczyzny i zadał mu kilka ciosów nożem, po czym tak jak niespodziewanie się pojawił, tak szybko uciekł. 17-latek pozostawał bezkarny przez tydzień, bo tyle czasu zajęło policji z Ostrowi Mazowieckiej wytypowanie podejrzanego. Nastolatkowi grozi teraz dożywocie.

Ostrów Mazowiecka. Zarzut usiłowania zabójstwa dla 17-latka! Za BRUTALNY ATAK grozi mu dożywocie

Zarzut usiłowanie zabójstwa dla 17-latka z Ostrowi Mazowieckiej. 13 kwietnia br. chłopak podszedł do siedzącego pod jednym ze sklepów znajdujących się na terenie miasta 41-latka i zadał mu znienacka kilka ciosów nożem, po czym uciekł. Ciężko ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie przebywa do tej pory, natomiast policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej od razu przystąpili do działania.

- To był wyjątkowy pracowity okres dla kryminalnych ale i dzielnicowych. Policjanci analizowali wiele informacji, przesłuchiwali świadków, zabezpieczyli nagrania z monitoringów. W trakcie pracy nad tą sprawą policjanci wytypowali i zatrzymali w miniony wtorek sprawcę przestępstwa 17-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego - informuje policja w Ostrowi Mazowieckiej.

Czytaj też: Mazowieckie. Nie żyje dwóch byłych radnych miejskich. "Jesteśmy zdruzgotani, nie znajdujemy słów żalu"

17-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ofiary, za co grozi mu kara od 8 lat więzienia do dożywocia. W czwartek Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowaniu wobec 17-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Czytaj też: Kontrola WIOŚ w Płocku mogła się skończyć wybuchem! Posesja małżeństwa wyłożona kośćmi [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrołęka. 33-latka zaciągnęła go w ustronne miejsce. Nie wiedział, że nie byli sami!

Czytaj też: Płock. Wykorzystał niepełnosprawnego, a później poszedł do sanktuarium! "Nie wykazał żadnej skruchy"

Na posesji pod Płońskiem miał 300 aut! Teraz ma na karku policję, KAS i WIOŚ [ZDJĘCIA]

Ruszył proces rodziców, którzy zamordowali swojego 2-letniego syna
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE