Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: ESKA Warszawa Zdjęcie ilustracyjne

Otwarcie wyremontowanej Hali Gwardii opóźnione

2017-07-14 22:54

Na wielkie otwarcie Halii Gwardii jeszcze trochę poczekamy. Według zapowiedzi bliźniaczka Hali Mirowskiej miała być dostępna dla mieszkańców już w weekend 15-16 lipca. Jak się okazało, najemca potrzebuje więcej czasu na adaptację budynku.

Większość najważniejszych prac została wykonana, jednak teraz robotnicy muszą się skupić na mozolnych pracach wykończeniowych. Najemcy hali zależy na dobrym wykonaniu różnych detali. To jest powodem przesunięcia otwarcia na początek września.

Hala Gwardii to bliźniaczka Hali Mirowskiej. Przez kilka lat stała pusta. W maju, władze miasta wyłoniły w ramach przetargu gospodarza, który chce zmienić ją w miejsce tętniące życiem. - Będzie targ spożywczy i duża strefa kulinarna. Nie zabraknie też wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych - wyjaśnia Agnieszka Kłąb, rzeczniczka prasowa ratusza.

CZYTAJ TEŻ: Budynek "Supertoalety" z nowym lokalem. MOSiR, zastąpi Plażową

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE