Otwock: Napadł nastolatkę na przystanku i ciągnął do lasu...

2020-07-14 14:55
Próbował zgwałcić dziewczynę w Otwocku
Autor: KPP W OTWOCKU Próbował zgwałcić dziewczynę w Otwocku

Uratowali ją pasażerowie autobusu. Gdyby nie świetna postawa obywatelska, to nie wiadomo, co mogłoby się stać z dziewczyną. Policjanci dziękują za pomoc.

Chwile grozy przeżyła stojąca na przystanku młoda mieszkanka Otwocka. Dziewczyna czekając na autobus do domu, mogła nigdy do niego nie wrócić. W jednej chwili jej życie stanęło przed oczami, kiedy mężczyzna wyciągnął ogromny nóż i zaczął iść w jej kierunku. Przerażona kobieta robiła wszystko, co jej kazał napastnik. Agresor zaatakował ją, i przykładając nóż do jej ciała, groźbą i przemocą próbował zaciągnąć ją do lasu. Tam okradł młodą kobietę i chciał zgwałcić. Dziewczynie na szczęście udało się oswobodzić i uciec.

Warszawa: Handlowali nielegalnymi dokumentami. Co oferowali? [GALERIA]

Karambol na S8. Zderzyło się aż sześć samochodów!

Całą sytuacje widzieli niedowierzający pasażerowie autobusu, którzy wykazali się heroiczną, odważną postawą i wezwali policję, podając rysopis sprawcy. Zaalarmowani kryminalni z Otwocka dokładnie przeczesali teren leśny znajdujący się przy przystanku i zatrzymali w okolicy mężczyznę, który odpowiadał opisowi podejrzanego. Znaleziono przy nim nóż oraz skradzione pieniądze. - Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut karny popełnienia rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz usiłowania zgwałcenia, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności -informuje nadkom. Daniel Niezdropa. Nieoceniona w tym przypadku była obywatelska pomoc pasażerów autobusu.

Super Raport 14 VII (goście: Kowal, Czarnecki, Dudek)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE