PARALIŻ komunikacyjny w stolicy. Cała Warszawa stoi w korku [GALERIA, WIDEO]

2020-01-10 10:23
Wypadek na moście Poniatowskiego
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Wypadek na moście Poniatowskiego

Padający deszcz i wzmożony piątkowy ruch przyczynił się do pogorszenia sytuacji na drogach w stolicy. Są ogromne korki. Przejazd zajmuje więcej czasu niż zwykle. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość, a pasażerowie powinni wcześniej wyjść na autobus.

Największy zator utworzył się na trasie Łazienkowskiej w kierunku Ochoty. Na tej trasie doszło do dwóch kolizji. W pierwszej - przy rondzie Jazdy Polskiej zderzyły się trzy samochody. Druga kolizja to również zderzenie trzech aut, ale tym razem przed wjazdem na most Łazienkowski.

Utrudnień należy spodziewać się również na moście Poniatowskiego, gdzie samochód wpadł w barierki. Jak mówi nasz reporter, auto jechało w kierunku Pragi. Jest doszczętnie rozbite. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do naszej redakcji wpływają informacje o utrudnieniach w całej stolicy. Stoi Wisłostrada. Korek utworzył w Al. Jerozolimskich, czy al. Prymasa Tysiąclecia. Tradycyjnie, duży ruch jest też w Dolinie Służewieckiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE